Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tettetek volna a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek volna a helyemben? 21F

Figyelt kérdés

Képzeld el a számodra belsőleg tökéletes nőt / férfit. Mármint, tényleg tökéleteset, nyugodtan fantáziálhatsz a legapróbb részletről is, 100%-ig, az utolsó röpke gondolatáig és érdeklődésééig tökéletes.


Aztán képzeld el, hogy elképesztően ronda. Én csak erről a nőről tudok beszélni, szóval a rá vonatkozókat írom:


Az arcberendezése férfias, a lábán kívül mindenhol annyira szőrös, hogy az már elképesztően zavaró és taszító, a bőre érintése furcsa és érdes, egyáltalán nem kellemes, visszataszító. Az izzadtság- és szájszag jellemző rá. A viselkedését, mozgását tekintve a nőiesség teljes hiánya.


Viszont:

- Ő volt a világon az egyetlen ember, aki megértett

- Lényegében mindenben, tényleg mindenben megegyeztünk; nem kompromisszumok alapján, hanem őszintén 100%-ig közös volt az érdeklődési körünk, befejeztük egymás mondatait, egymás tudta nélkül is ugyanazokat az általánosan egyáltalán nem ismert dolgokat kedveltük, stb.

- Politikailag egyeztünk

- Filozófiailag egyeztünk, de nem annyira, hogy ne legyen miről beszélni

- Ő volt az egyetlen, akivel életem során igazán, önfeledten élveztem beszélgetni

- A külsejét leszámítva minden nőies tulajdonsága megvolt; anyai ösztön, gondoskodás, törődés, és a többi.


Összejöttem vele, együtt voltunk talán 3 hónapig. Intellektuálisan életem legjobb 3 hónapja volt, de a végére már undorodtam tőle, és kirázott a hideg, mikor úgy éreztem, hogy meg akar csókolni. Nem akartam megérinteni a bőrét, mert elképesztően taszító érzés volt.


Mit tettetek volna a helyemben? Néhány dolog megváltoztatható lett volna a kinézetével kapcsolatban (pl. az igénytelenségek), de továbbra sem tetszett volna a külseje (lényegében a külsején az ég világon semmi).



2017. máj. 5. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem értem a viselkedésedet!

Miért nem a "legjobb barát" kategóriába tetted?

Így, hogy összefeküdtél vele és 3 hónap után kidobtad, lehet, hogy barátként is elveszítetted, azért pedig az írásod alapján kár lenne.

Próbáld magad visszakönyörögni baráti barátként, bár ez már nem lesz ugyanolyan.

2017. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
minek bactad meg kérdező?jobb volt mint a semmi?
2017. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fruzsa8 válasza:
43%
Hűha,hát hogyha tényleg ilyen volt szegény lány akkor jól tetted. Viszont lehet, hogy soha nem fogsz találni még egy ilyen lányt,aki ennyire hasonlít rád lélekben
2017. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ideális közeli barátnak :)
2017. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján inkább igénytelennek mondható a lány, mintsem rondának. Ezen meg lehet/lehetett volna változtatni.


De ha tényleg ennyire irtóztál tőle, akkor nem kellett volna össze jönnöd vele.

2017. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Én össze sem jöttem volna vele. :(
2017. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 CascaraLover ***** válasza:
Interneten ismerted meg?
2017. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Mostmar mindegy, nem kellett volna vele osszejonni, baratnak jo lett volna, de nyilvan te sem vagy egy szepseg ezert ha nagy ritkan akad no, abba muszaj beledugnod.
2017. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze egy igénytelen zsírdisznóval akitől undorom van csak azért mert a lelkünk passzol. Barát viszont lehet, de akkor is megmondanám neki hogy kicsit legyél már igényesebb.
2017. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem feküdtünk le, és nem azért jöttem vele össze, mert nem lett volna más "jelentkező". Éppenséggel csak nem rajongom az ágymelegítő típusú nőkért, és inkább vagyok egyedül, mint valakivel, akivel az égvilágon semmiről sem tudok beszélni.


Így viszont kiderült, hogy ennek az ellenkezője sem működik. Ennek ellenére továbbra sem topmodelleket keresek, bőven megelégednék egy átlagos külsejű nővel, akivel megértjük egymást.


Ami engem illet, egy minimális túlsúlyt leszámítva nincs baj a külsőmmel, sőt, ennek ellenére is mindig akadtak érdeklődők, annak ellenére is, hogy nem tudtam velük miről beszélni (akkor pedig feltételezem, hogy nem a (nem létező) hatalmas és intenzív beszélgetéseink miatt akartak velem lenni - és ők nem néztek ki rosszul, sőt).

Azzal természetesen tisztában vagyok, hogy ha magamon javítok, akkor az esélyeim is jobbak - és így is teszek.


Ez az egész egyébként évekkel ezelőtt történt, de még mindig eszembe jut néha napján.

2017. máj. 5. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!