Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők miért tettétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők miért tettétek?

Figyelt kérdés
Ha félredugtatok miközben volt pasitok, miért? Megbántátok? Kiderült?

2017. ápr. 7. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon fiatalon fordult ilyen velem elő utoljára, amikor már nem szerettem az akkori párom, de nem volt bátorságom szakítani, ezért inkább kerülőutat választottam. Ma már nagy valószínűséggel nem tennék ilyet.
2017. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A legrosszabb ***** válasza:
30%
Tetszenek ezek a megfogalmazások, freudi elszólások. Aszongyahogy: "... ma már nagy valószínűséggel nem tennék ilyet..." Kis valószínűséggel mit tennél?
2017. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kutyából nem lesz szalonna, szerintem aki egyszer megteszi, többször is megfogja
2017. ápr. 7. 17:02
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Az én exem a saját apámmal csalt meg...........
2017. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Úgy érzem téged most csaltak meg, azért beszélsz ilyen hangnemben egy normálisan válaszoló hölggyel. Kíváncsi vagyok az enyémre hogy fogsz! :D
2017. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül teszi meg újra az ember (láttam rá példát a környezetemben), de én sem tudnék egy ilyenben megbízni. A kísértés egy dolog, előfordulhat, főleg egy hosszú kapcsolatban, de a hűség kizárólag döntés kérdése. Ha valakit annyira elvakítanak az érzelmei, hogy félremegy, az egy primitív ösztönlény a szememben. Van agya, használja, ne utána sírjon, hogy "emberből vagyok, hibáztam". Nem, bameg, nem hibáztál, hanem hoztál egy szemét, aljas döntést, úgyhogy viseld a következményeit. Nem két perc eljutni egy megcsalásig, szóval szánalmas és nevetséges minden kifogás, amivel ilyenkor jönnek az emberek.
2017. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Van aki fejlődőképes, és tanul a hibáiból és van aki elköveti rendre, mindenféle gondolkozás nélkül. Van aki pedig folyton a bíró szerepét ölti magára, miközben ő sem különb egy fikarcnyit sem a másiknál. Valahogy nem hiszek az ilyen steril életű emberekben sorry. Amúgy kérdező te tetted fel a kérdést, láthatóan csak azért hogy utána beszólhass nekik egy jót. Egészségedre! Ha jobb napod lesz tőle.
2017. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Fiúk, férfiak miért tettétek?

Ha félredugtatok miközben volt barátnőtök, miért? Megbántátok? Kiderült?

2017. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most azokhoz a nőkhöz szólt a kérdés, akik megtették
2017. ápr. 7. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!