Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire baj, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire baj, ha egy nőnek szarkasztikus, sötét humora van?

Figyelt kérdés

Chateltem egy szimpatikus, értelmes férfival, minden jól ment, érdekes volt, küldtem magamról képet, ő is magáról, és annyit írtam rá, hogy szimpatikusnak tűnik, olyan pszichopatás szimpatikusnak. Erre kilépett egy szó nélkül :D

Ez most egy konkrét eset, de több ilyet is tudnék hozni, hogy olyannal viccelődtem, amin más inkább megijedt. Emellett általában jó társaságban vidám vagyok, és más dolgokból is viccet tudok csinálni, de vannak ilyen esetek, ahol előjön ez a sötétebb humorom is.

Ez ennyire hátrány lenne ismerkedésben? Én a másik nemben pont hogy kedvelem ezt és keresem is.


2017. máj. 5. 23:13
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Inkább csak egyértelműen előny, vagy hátrány, olyan nem lesz, hogy "eh elmegy". Csak meg kell találni azt, akinél egyértelműen előny :D Nekem például tetszene.


Egyébként nem biztos, hogy ez volt a baj, lehet, hogy nem tetszettél neki, vagy már előbb eldöntötte, akármi lehetett.


Egyébként mi az a pszichopatás szimpatikus?

2017. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
A sötét humor és a bunkóság két külön dolog. A nők egy jelentős részének fogalma sincs mi a különbség a kettő között. Mást lepszichopatázni bunkóság.
2017. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Írásban azért nehezebb észrevenni. Nálam inkább előny az ilyen.
2017. máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

úgy írtam neki, hogy szimpatikus, olyan pszichopatásan szimpatikus, mert egy olyan képet küldött, amin olyan fura arcot vágott. De előtte ő jött azzal, hogy ő nem is tartja magát normálisnak, meg ilyesmivel szurkálódtunk előtte.

Szóval nem azt mondtam neki, hogy pszichopata vagy, b.aszki, menj innen, hanem csak folytattam a megkezdett a dolgot abban a stílusban, ahogy vagy két óráig beszéltünk.

2017. máj. 5. 23:24
 5/23 anonim ***** válasza:

Számomra szimpatikus :D Bár én sötét humorú rajzfilmekkel és filmekkel edzettem gyerekként :D


Meg is alkottam minden idők egyik legszarkasztikusabb karakterét, igaz csak a saját történeteimben.


2X/F

2017. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell megmagyaráznod, a többség, aki normális érti. Sőt, élvezi a szarkasztikus, heccelődő, kicsit bajusz húzogató humort. 🙂 De... itt sajnos betaláltál. Nem véletlen lépett le, úgy hogy ne bánd. A srác feltehetőleg tényleg nem volt egészséges.

Tudod, akinek nem inge, nem veszi fel. Ő felvette. Ez ilyen. 😏🙂

2017. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Ezzel csak az a baj, hogy egy ilyen mondat jelentheti azt is, hogy te az ilyen dolgokkal elfogadóbb vagy, pl szereted, ha valaki kicsit "beteges". Ez inkább elriasztó, mint vicces.

Te mit gondolnál, ha valaki azt mondaná neked, hogy ez gyerekkori kép rólad olyan pedofilan szexi?

Mert nekem a pszichopata nem szimpatikus, a pedofil meg nem szexi, aki meg ilyeneket ír/mond, az nem humoros, hanem kicsit beteges gondolkozású... Bocs, de én is kiléptem volna, pedig én is szeretem a szarkasztikus humort addig, amíg nem lépi át a határt. Ennek a humornak az a lényege, hogy finoman kell tudni egyensúlyozni a határon, mert ha átbillen, akkor roppant ízléstelenné válik.

2017. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Úgy érted a "sötét" a sötét humorban szókapcsolatban olyan mint a sötét középkorban ? Nem baj, ha a humorod sötét, csak te ne legyél az, elkerülendő az ilyen helyzeteket. Nálam amúgy előny.

30/f

2017. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#8


Igen, vigyázni kell az ilyen kifejezésekkel mint "sötét humor", mert néhány szervezet még meg is vádolhat rasszizmussal. Hjah, engem már decemberben megakartak lincselni a "fehér karácsonyt!" kívánságomért.

2017. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#9. Pedig a komplexusos fehér férfiak mind tudják, hogy bizony "negró a torok kéményseprője" :,(

30/f :D

2017. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!