Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai lányoknak miért inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoknak miért inkább a bunkó, műveletlen, agresszív, iszákos, sötét pasik kellenek, mint a normális, előzékeny, visszafogottabb, egészséges értékrendű férfiak?

Figyelt kérdés
Tisztelet a ritka kivételnek persze.
2016. aug. 2. 14:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Ritka kivétel 99%. 1% mazohista.
2016. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
*mazochista
2016. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
30%
Én nem érzem úgy. Értelmes, intelligens és jóképű pasi vagyok. Úgy érzem kellenék az olyan csajoknak is akik buta prolik, csak azok meg nekem nem kellenek. Ezért hát maradnak nekik a bunkók.
2016. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

A ritka kivetel vagyok! A bunkokat elhajtom. Eljenek az elozekeny, kedves, visszafogott fefiak!

N

2016. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
Jajj kérdező - ne légy már naiv! Itt hiába vársz válaszokat, mikor azt fogják írni, hogy a bunkó senkinek sem kell, az ilyen férfiak, a kihalásra vannak ítélve és így tovább. Persze - persze, az élet mást mutat, de azzal ne törődj!
2016. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Ilyet is csak olyan kérdezhet aki a kutyának sem kell. Aki helyett a nők inkább kreténekkel vannak, mint vele!
2016. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

Én senkit nem ismerek, akinek ilyen pasi kellene.

Mi ez az általánosítás? Nem jössz be a csajoknak és besérültél? Miért vagy ilyen?

2016. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

A mai lányoknak miért inkább a bunkó, műveletlen, agresszív, iszákos, sötét pasik kellenek, mint a normális, előzékeny, visszafogottabb, egészséges értékrendű férfiak?


annyira szánalmasak ezek az ostoba és abszolút téves általánosítások!

nyilván kudarcos a magánéleted, nyilván okkal az, és akkor gyártasz mögé ideológiát, hogy te vagy a jó fiú, és a gonosz csajok pont az ellentétedet részesítik előnyben.


hülyeség!


a legtöbb nő az intelligens, megbízható, érzékeny, becsületes, figyelmes, izgalmas, humoros srácokat kedveli.


N (34)

2016. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
#8 ja, persze. És melyik bolygón?
2016. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

előttem szóló: nem feltétlenül, mi nők vagyunk a hibásak, ha neked nem jön össze egy kapcsolat.

talán nem vagy olyan, ami a felsorolásomban áll.

2016. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!