Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szerelem tényleg elveszi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem tényleg elveszi az ember eszét, szó szerint?

Figyelt kérdés

Ti is elkövettek bődületes hülyeségeket, balgaságokat, ha szerelmesek vagytok? Ez együtt jár ezzel az állapottal?


Velem előfordult már, hogy egy bevásárlóközpont parkolójában nyitva felejtettem a kocsimat, sőt, még az ablak is félig le volt húzva - szerencsére nem lopták el és nem is tűnt el belőle semmi(öreg autó, aminek minden ajtaját külön be kell zárni). Olyan is volt már, hogy elmentem a postára befizetni a csekket, és mikor beléptem az ajtón, akkor vettem észre, hogy a csekk(a lényeg) otthonmaradt. Mosogatás közben törtem össze tányért - nem ügyetlen voltam, hanem ábrándoztam. Még sok ilyet tudnék írni.


Rátok is ilyen hatással van a szerelem? Van, hogy totál nevetséges dolgokat műveltek, amit józan ésszel nehéz megmagyarázni? Ha szerelmesek vagytok, hogy viselkedtek?



2017. máj. 6. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Van benne valami... Az én agyamra is hasonló, amolyan bénító hatással van. De már kezdem megszokni, hogy ő körül forog minden gondolatom, mindenről csak ő jut az eszembe. Igen volt, hogy emiatt én is elfeletettem dolgokat, sokszor leblokkolok. Jelenleg úgy érzem csak ő kell nekem, azt akarom hogy itt maradjon mindig velem, bennem!
2017. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
El.
2017. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Igazad van, nem kell itt szószátyárkodni. "El." Ennyi:)
2017. máj. 6. 10:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Totál hülye leszel, jó hogy felismerted :)
2017. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szerelemkor felszabadul boldogsághormonok és kémiai vegyületek kábítószerként hatnak az agyban. Nem csoda ha az ember hülyeséget csinál ilyen állapotban 😃
2017. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" #2 Igazad van, nem kell itt szószátyárkodni. "El." Ennyi:)"


Nos felesleges is sokat rizsázni arról, hogy az ember meghülyül! :D

2017. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jah, röviden és tömören az ember tényleg meghülyül, de jó érzés hülyének lenni ebből a szempontból :D
2017. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" röviden és tömören az ember tényleg meghülyül, de jó érzés hülyének lenni ebből a szempontból :D"


Ja, ha esetleg nem egyoldalú....

2017. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én eszemet nem veszi már el többé, rájöttem, milyenek a nők.
2017. máj. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!