Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet hogy emiatt utasított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy emiatt utasított vissza egy nő vagy ez CsAk egy ürügy volt?

Figyelt kérdés

Én egy magabiztos határozott férfias férfi vagyok. Ezt sugárzóm is kifelé, ismerőseim ezt nagyon is látják.

Megtetszett egy baráti társaságban egy csinos lány, rögtön udvarolni fűzni kezdtem. Randit is sikerült megbeszélni.

A randi végén megköszönte a randit és mondta hogy köztünk ez nem működne.

Teljesen leesett az állam.....

Azonnal meg is kérdeztem hogy miért ugyanis nem vagyok ehhez hozzászokva.

Indok teljesen meglepett..

Most figyeljetek!!!


Azt mondta ő a visszafogott csendes elesett bohókás kétbalkezes szórakozott professzorokat szereti és én ennek a teljes ellentéte vagyok.....


2017. máj. 6. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Na és? Mi olyan meglepő ebben? A világ attól szép, hogy nem mindenki ugyanazt keresi...
2017. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen reális. Nem mindenki szereti a nagyarcú, ki ha én nem csávókat.
2017. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Túl jól mükődött a sugárzód.
2017. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne létezhetne. Neki az intellektuálisabb típus jön be ennyi. Simán lehet, hogy ezt unja.
2017. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb az olyan pár. Mem értem mi olyan fura neked ezen.
2017. máj. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nofene.

Nem kellett neki a Főnyeremény?


Hát ezek a nőőők!

2017. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már megzuhanj ettől, a legtöbb nőnél még mindig jó vagy a "magabiztos, határozott, férfias" kisugárzásoddal. Most beleszaladtál egy kivételbe, de a következő már tutira nem fog lekoptatni. Most ez komolyan ilyen mélyen érintett, hogy már jössz is a GYK-ra sírni?:)
2017. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél vissza az arcodból szerintem.
2017. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló beállítottságú vagyok, mint a lány, valószínűleg ilyen extrovertált, arcoskodó emberrel már randizni sem mentem volna el. Nekem az ilyen személyiség elviselhetetlen hosszabb időn keresztül, én is a visszafogottabb srácokat kedvelem, teljesen megértem a lányt.

Ne akadj le ezen, nem a tiéd a világ, nem tetszhetsz mindenkinek. Keress egy hozzád hasonló lányt.

2017. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tultoltad a biciklit!!!!
2017. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!