Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet hogy egy csinos 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy egy csinos 28 éves nő még soha nem utasított vissza férfit?

Figyelt kérdés

Kolléganőm meséli hogy még ő soha nem utasított vissza férfit. Szerinte túl csinos és félnek tőle a férfiak. Aki meg akart tőle valamit eddig élete során azzal mindig össze is jött.

Azt viszont mondta hogy párkapcsolata alatt valóban volt próbálkozó és azokat visszautasította. Viszont egy kezén meg tudja számolni ezeket a próbálkozókat


2017. febr. 8. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

"Aki meg akart tőle valamit eddig élete során azzal mindig össze is jött."

Fiatalon én is így voltam ezzel, ezért volt viszonylag sok rövid kapcsolatom. Mert általában 3-6 hónap után, ahogy jobban megismertem az illetőt, rájöttem, hogy semmi közünk egymáshoz és villámgyorsan elmúlt a lelkesedés.

Később, ahogy nőtt az önismeretem, már jobban figyeltem arra, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkező emberrel kezdek párkapcsolatba.

Mivel próbáltam mindkét utat, azt tudom mondani, hogy ha egy nő bárkivel összejön, akkor nem társra vágyik, hanem arra, hogy körülrajongják, legyezgessék a hiúságát. Ebben az esetben teljesen mindegy, hogy KI teszi ezt, nem a férfi a lényeg, hanem maga a szituáció. Az ilyen ember nem a párjába szerelmes, hanem magába a szerelembe.

Ha azonban egy nő "válogat", akkor már nagyon is lényeges a társ személye.

2017. febr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Honnan tudnánk ezt megmondani? Esetleg ha adsz elérhetőséget :D Megnézném mennyire félelmetesen csinos.
2017. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!