Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy amikor csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy amikor csak később mutatok képet akkor helyesnek találnak de amikor mindjárt meglátnak akkor nem kellek?

Figyelt kérdés

Mikor fent vagyok társkeresőn, tinderen akkor senki nem ír vissza, viszont amikor kép nélkül ismerkedek pl.chat oldalak, fórumok stb. És csak idő után látnak képet akkor olyanokat mondanak hogy nincs semmi bajom. Szerintünk nem vagyok csúnya stb.

Ilyen módszerrel már több randim is volt netről ami valamikor szexel végződött vagy alakult már kapcsolat is.


2017. máj. 6. 17:16
 1/5 A kérdező kommentje:
# baj velem....
2017. máj. 6. 17:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy csináld ahogy működik.

Mennyi idős vagy, csaj vagy pasi?

2017. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok 31
2017. máj. 6. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyi idő alatt van idejük rádprojektálni, vagy szimpatikusnak találni.

30/f

2017. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túl vonzó, de annyira csúnya sem. Nemi beszélgetéssel tudod kompenzálni.
2017. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!