Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan, aki élt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki élt már "bonyolult kapcsolatban"? Mit takar (t) ez?

Figyelt kérdés

Mivel érdemelte ki a kapcsolat a "bonyolult" jelzőt? Ki is mondtátok ezt egymás felé, hogy mi bonyolult kapcsolatban vagyunk, vagy ez kimondatlanul működik? Ez tulajdonképpen a se veled-se nélküled kapcsolat szinonímája? A nyitott kapcsolat is nevezhető bonyolult kapcsolatnak? A szexkapcsolat is?


FB-on láttam már több helyen, hogy családi állapotként ez van náluk beállítva, innen jött a kérdés. Gondolom, nem egy stabil dolog, de valamiféle kötődés végső soron mégiscsak összetartja a párost. Van köztetek olyan, aki élt már ilyenben(vagy jelenleg is ilyenben van)? Mennyire kielégítő ez így, ebben a formában?



2017. máj. 7. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Nem vagytok együtt de majdnem xD, vagy nincs senkid és kéne xd
2017. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"FB-on láttam"

lehet nem a fészbúkból kéne okosodni.

őszintén ez másra tartozik, hogy milyen kapcsoltban vannak? ez inkább csak jól hangzik, és jobban fel lehet kelteni vele a pletykára hajlamos emberek figyelmét.

addig velük foglalkoznak, és ez kielégíti a mai elvárásokat a legtöbb embernél :)

2017. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ha azt olvasom valakinél, hogy bonyolult kapcsolatban, én arra gondolok, h szeretői státusz, vagy mondjuk se veled se nélküled kapcsolat, ahol egyszer jól vannak, egyszer rosszul. sztem a nyitott kapcsolatnál és a szexkapcsolatnál nem írják ki, hogy bonyolult
2017. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sosem tenném ki facebookra, hogy bonyolult, de szerető vagyok. Gondolom, az írja ki aki valamiért vagy nem tudja felvállalni a kapcsolatot vagy őt nem vállalják fel.
2017. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagybátyám.szeretőt tartott. Azóta már rég összekaptak stb, és nincs. Afeleségén kívül más, de a bonyolult még mindig kinn maradt, szóval nem a szerető miatt került ki. Nem tudom ezek után mit ért a bonyolulton 😃
2017. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam egyszer egy ,,kapcsolatban", amit én igencsak bonyolultnak mondanék, ha valami bonyolult, akkor ez az. Hajtottam egy csajra, de ő nem adta magát könnyen. Közben haver hajtott egy másikra, aki hajtott rám. Úgy alakult, hogy mindketten kavartunk mindkét csajjal, aztán mindenki besértődött mindenkire néhány hónap kapcsolat után, habár azt se tudtuk, ki kivel van kapcsolatban, és négyen mentünk négyfelé.
2017. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!