Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác csak 3-4 óránként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác csak 3-4 óránként ír vissza Tinderen, de mindig visszakérdez, bár én írtam rá, azt nem érdeklem, illetve lehet, hogy más lány jobban érdekli?

Figyelt kérdés

Abból indulok ki, hogy az átlag huszonévesnek egész nap be van kapcsolva a net, meg látja az értesítéseket, akár Facebookon, akár Tinderen is. És lehet, hogy csak udvariasságból válaszolt eddig, mert nem is érdeklem annyira?

Hozzáteszem. nem egy macsóról van szó, hanem egy átlagos srácról, mielőtt valaki arra fogná, hogy biztos csak a 10/10-es srácokat húzom jobbra.

21/l


2017. máj. 7. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A virtuális kommunikácciónál ez teljesen normális.
2017. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig csak 1 matchem van így 2 hét után. :(
2017. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha én magamból indulnék ki, akkor: "Hát a csaj nem néz ki rosszul, de bensőleg nem sokat mozgat meg bennem... igazából annyira nem tetszik, és nem is érdekel. De végülis lehet, hogy nem egy nyomorult, plusz annyira nem néz ki rosszul. valószínűleg tetszem neki, hiszen ő írt rám... Azért válaszolok neki, és fent tartom a beszélgetést, mert miért is ne? Talonban tartom. Talán később még jó lesz."


De annyira nem érdekled őt, hogy egyből válaszoljon, csak látja, hogy írtál, aztán "jó, majd később válaszolok valamit... annyira nem érdekel"


De az is lehet, hogy nem is van fent egész nap. Úgy mint én. Én se vagyok fent egész nap. Ha gép nincs nálam, akkor nem vagyok fb-n vagy máshol. Mobilról nem netezek.

2017. máj. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ennyi ideje van?!

nekem is fent a tinder, de csak x időnként nyitom meg, mikor eszembe jut. Erre sztem kár alapozni.

ha a messengeren írna csak 3 óránként, úgy h folyamatosan "elérhető" na akkor lenne gáz..de talan még az sem vészes.

Az mindenképp jó jel, hogy visszakérdez. Én csak akkor kerdezek vissza, ha érdekel a lány, és szeretnék is vele beszélgetni.

26/F

2017. máj. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Kezdjük ott, hogy minden nő csak a 10/10-es srácokat húzza jobbra, te is. Egyébként azt is jelentheti, hogy a srácnak van élete.
2017. máj. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak ilyen unalmas alak és nem tud mit kérdezni
2017. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Huha :) van baj :)


Jobbra huzott, te is őt, nem értem hol a probléma???

Mért kell elméleteket, problémát gyártani ha nincs? Unalmas az élet nélkülük?

2017. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet nem vagyok átlagos, de nekem mobil netem sincs. Ha otthon vagyok vagy olyan egyetemi épületben vagyok ahol van EDUROAM akkor férek internethez és csak egy csillagász (hobbi) app küldhet csak értesítéseket. Így kb napi 1 értesítését van arról hogy aznap mit érdemes nézni az égen. Minden egyéb üzenetet akkor nézek meg amikor "oda érek", ettől még van számomra fontos és fontosabb is, de én szeretem, ha nem "robban" fel a telefonom egy névnapon például.

22F

2017. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!