Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, tinderen hogy viszonyu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tinderen hogy viszonyultok a kisállatos képekhez?

Figyelt kérdés
Jelenleg a kutyámmal egy jól sikerült kép a profilképem, amin mosolygok, de mindenhol mást írnak, hogy előnyös-e, vagy kerülendő. Főképp fiatal lányok véleményére vagyok kíváncsi. :)

2017. jan. 2. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Tedd ki, a reakciókból kiderül. Ha nem kedvező a fogadtatás, akkor lecseréled, és ennyi.
2017. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pozitív, szeretem az állatokat.
2017. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a kutyával éppen puszilkodtok, azt kaptad le, ahogy pont nyalogatja a szád/füled/arcod, akkor az határozottan visszariaszt. Aki ilyet hagy, az ritka fura ember nekem, pedig szeretem az állatokat :D


De egyébként meg pozitívum.

2017. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív.
2017. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Én a 35-40 éves korosztályhoz tartozom, ebben a korban már egy kicsit másképp mennek a dolgok, itt a nőknek kell igyekezni még időben jó partit találni.


Szal amíg fenn voltam a társkeresőn, 100%-ban a kutyámról szólt az első levél, amit kaptam hölgyektől, hogy milyen cuuuuuuuuuuki a kutya (mondjuk, tényleg az). Egy ilyen kép megkönnyíti nekik is a dolgukat, mivel így legalább van mivel indítani a beszélgetést.

2017. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Most regisztráltam rá (vagyis tegnap), szóval nem tudom hogy megy ez de még nem volt matchem és azt hittem ez a gond, de akkor ezek szerint csak türelem rózsát terem, mert tény, hogy nem vagyok brad pitt, de azért rendes lányoknál szokott lenni esélyem. :) Nem sok jót hallottam a tinderről sajnos, de azért szívesen meghallgatom a tapasztalatokat, kinek mennyi idő után volt matche, összejöttek e kapcsolatok ilyesmi..:)
2017. jan. 2. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szimpatikusak a kisállatos képek.
2017. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi. :) össze sem jönnék soha olyannal aki nem szereti az állatokat.
2017. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően nagyon pozitív, ha a pasi szereti az állatokat, de tinderen sosem hiszek az állatos képeknek, főleg, ha az az első/egyetlen kép. Az összes tanácsadó oldalon ezt nyomatják, hogy tegyél fel kiskutyás képet, attól majd elolvadnak a csajok...

26N

2017. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!