Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire válogatós lennék vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire válogatós lennék vagy Tinderen ilyen sok csúnya lány van?

Figyelt kérdés

Előfizettem tinderen.....bárcsak ne tettem volna.... tele van csúnyákkal...

Végigpörgettem az egészet ugyanis kiírja hogy nincs több ember a környezetembe és összesen 6 lánynak tudtam lájkot adni......


2016. dec. 25. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A "választék" mértéke nagyban függ attól is hol laksz. Ergo ha egy világvégi faluba vagy ne várj sok találatot...
2016. dec. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pesten lakok és 100 kmre állítottam a távolságot
2016. dec. 25. 12:08
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
en akik vallalhatoak azokat is jobbra huzom mert sokan benne vannak egy menetben :D epp most akartam elofizetni hatha sikerult talalni valakit valahol
2016. dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Z. Pont emiatt az igénytelenség miatt szégyenlem hogy férfinak születtem.....
2016. dec. 25. 12:21
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem fogatlan rettenet banya ,azt mind behúzkodom jobbra, így sokkal nagyobb az esély bármire.
2016. dec. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
"A kérdező kommentje:Z. Pont emiatt az igénytelenség miatt szégyenlem hogy férfinak születtem...." Alaposan meggondoltad ezt mielött leirtad?
2016. dec. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6. Teljesen.....mindegy csak lyuk legyen...mi ez már ha nem az.. szinte mindenkit jobbra húznak...
2016. dec. 25. 12:35
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

kizárt dolog hogy 100 km-es körzetben keresel és egy nap alatt végigpörgeted :D


én csak a férfi oldalt látom, nagyon sok kevésbé vonzó pasi van, de vannak helyesek, sőt 'sztár kinézetűek' is (az már más kérdés hogy nekem ők nem tetszenek, de vannak szép számmal)


az adatlapokat megnézed egyáltalán? mert lehet az első kép nem olyan előnyös de a többi jó.

2016. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

egy atlagos lany is lehet

vonzo nyilvan nem a fogatlan romakat huzom jobbra

2016. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tudom mi lehet a gond azzal a pár képpel ami kint van,lehet annyira előnytelenek hogy hiába húzok mindenkit majdnem jobbra,egy egyezésem ha lesz belőle?

Plusz akikkel beszéltem sem lehet túl értelmesen elcsevegni,mindig megszakad a beszélgetés.

Nem is értem hogy lehet így ismerkedni.

28f

2016. dec. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!