Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tőbbszőr próbálkoztam neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőbbszőr próbálkoztam neten ismerkedni! De pár hónap útán mindig töröltem magam a sok sîkertelenség miatt! Van értelme újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 06:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2017. máj. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi sem késő!
2017. máj. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Remény az mindig van, de azzal azért számolj hogy minimális az esélyed. Egy teljesen átlagos lány napi szinten 5-6 levelet kap minimum. Na most itt elvárás hogy ne légy sablonos. (Igen, 2 vadidegen között bizonyára ezernyi formája van az első ismerkedő levélnek...)

Akarva akaratlanul is "sablon" levelet fogsz írni és innentől kezdve a lányok múlik hogy foglalkozik-e Veled, a másik 10+ jelentkező mellett.

2017. máj. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

mert ha törlöd magad, és otthon kínlódsz, vagy itt az oldalon, akkor lesz valakid?!

azthiszed szánakozásból majd rádír valaki, találkoztok, és bummm így lesz a chokapic...?

felvilágosítalak öreg: ha bezárkózol az a legrosszabb amit tehetsz.

2017. máj. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem nézel ki úgy, mint egy görög isten, nincs értelme társkeresőn próbálkoznod. Ha az átlagos szintet sem ütöd meg külsőre, akkor pedig élőben sincs értelme.
2017. máj. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Abban az esetben igen, ha nagyon jóképű vagy, esetleg van egy fotós ismerősöd, aki tudja, hogy hogyan kell kinézned egy fényképen. Ugyanis ez az ami számít, hiába írják a csajok az egyedi levelet meg a hasonlókat. Ha van pár előnyös fotód, akkor elég egy kicsit többet írnod annál, hogy "szia, ismerkedünk?" és már megy is a válasz.


Viszont ha nem vagy jóképű, vagy nem akarsz profi fotóst fogadni (nem kevés pénzért), akkor szerintem hanyagold az online társkeresést, csak elveszi a maradék önbizalmad is. Próbálkozz inkább élőben, vagy ha már mindenképpen a netet választod, akkor ne társkeresőn, hanem pl. különböző fórumokon, közösségi oldalakon, ahol van lehetőséged arra, hogy először a személyiségedet ismerjék meg.


Végül pedig nem kötekedésként írom, de a helyesírásodra jobban ügyelj, így nem túl jó kép alakul ki rólad.

2017. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért ne a Szia! Ismerkedünk legyen az első mondat, mert a normálisabbja ezt le sem fogja reagálni és újra csak csalódsz és lehet, hogy csak az első mondatot volt béna.
2017. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha lány Vagy nem csodálom. A pasik 80% ott foglalt, nős, barátnője van. További 15 % a 40 éves szűz kategória, vagy abberált, perverz. A maradék 5 aki esélyes. Abból lehet válogatni. Aztán akkor még ott van a maradékból a földrajzi távolság, ne akarjon egy óra múlva megdugni, de az első randin se. Egyáltalán ne csak dugni akarjon hanem társat keresni. Szóval szerintem ott kb 1-2 % van a kapcsolatra.
2017. máj. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gábor19... ***** válasza:
Nem sok.
2017. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!