Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nézitek a házasság első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézitek a házasság első látásra c. műsort? Van benne az a sírós-rívós, anyámasszony katonája, érzékeny férfi. Tényleg úgy verik át az ilyen érzékeny alakokat a nők és maradnak egyedül, mint a pinty?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lett átverve csak nem jött be a nőnek.
2017. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem. Csak fura (persze lehet más sem jön be annak a malac nőnek), hogy pont az ilyen alakok nem jönnek be általában a nőknek.
2017. máj. 8. 20:20
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Én csak belenéztem amikor melóba voltam mert a portán van lehetőségünk Tv-zni, de a műsor alapból nem fogott meg, és amit láttam belőle, igen csak szerintem hatalmas szégyen az amit ez a nő leművel egy egész ország előtt. Tudta mit vállal, legalább esélyt adott volna a palimadárnak hogy megismerje, ehelyett csak sír, meg hisztizik mint egy kislány, szánalmas.
2017. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen mert nem domináns típus. És a "terápián" ki is derült hogy ő egy domináns nőre vágyik, vagy az illene hozzá. Csakhogy a legtöbb nő pont az ellenkezőjét akarja. Erős, határozott jellemű férfira vágynak. Ezért nehezebb egy ilyen típusú pasinak párt találnia. De nem lehetetlen.
2017. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ugye, hülye pszichológiai egyezések alapján nem lehet két embert egymásnak rendelni. Úgy, hogy nem is látták egymást, meg nem is ismernek semmit a másikról, úgy nehéz. Nekem volt 4 kapcsolatom netes társkeresőről, úgy hogy előtte 1-2 hónapot ismerkedtünk. Egyik sem tartott 1-2 évnél tovább, mert vagy nem volt meg a kémia, vagy már úgy indultunk a kapcsolatba, hogy sok poént lelőttünk egymásról, így nyitott könyvek voltunk valamennyire. Így meg pláne nehéz, hogy nem látták egymást, nem tudtak semmit a másikról. Mindegyik házasság meg fog bukni, ha egyáltalán valós-e a dolog és nem egy újabb kamus rtl klub-os vacakról van szó.
2017. máj. 8. 20:30
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen. Az a gond, hogy 100 ból 95 nő nem ilyen és pont fordítva várja, hogy a férfi legyen a domináns. Csak az a gond, hogy sok férfi nem születik annak, van nem kapja meg azokat az impulzusokat tizenévesen, hogy azzá váljon. Ezt pedig tanulni (ha nincs hozzá érzéke, rátermettsége), megjátszani nem lehet, ha alapból te egy bárány vagy. Az ilyen férfiak jószerivel magányosak maradnak.
2017. máj. 8. 20:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ez van. Nem születünk ugyan olyan adottságokkal/képességekkel, azzal kell boldogulni ami megadatott és változtatni amin lehet. Mindig lesznek olyanok akiknek jobb valamiért és olyanok is akiknek meg rosszabb. Minden csak nézőpont kérdése.
2017. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kamu az egész
2017. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Nézem online, reklámok nélkül.


Azzal a pasival alapvetően semmi baj nincs. Aranyos kedves arca van, a természete is jó. A nő az aki vállalhatatlanul viselkedik.

Annak ellenére, hogy ő nem akart túlsúlyos nőt, összerakják egy duci csajjal, mégis adott volna neki esélyt. Az a hisztis piccsa meg a barátkozást, ismerkedést is elutasította, csak mert külsőleg nem jött be neki a srác, sőt, elég durván alázta a pasit ott ahol tudta. Undorító.


Nem tudom kamu-e a házasság része vagy nem, de nem is érdekel. Ha nem kamu az csak szomorú, hogy ennyire semmibe veszik a házasságot, hogy majd max elválnak a párok.

Az tuti, hogy szándékosan szivatják a népeket. Egy másik csaj kis korkülönbséggel akart hajjal rendelkező pasit akivel majd együtt élheti át a házasság, gyerekvállalás dolgot, erre összerakják egy öreg, kopasz. 43 éves elvált gyerekes fószerral...aki az összeköltözés után az exfeleségének írogatott, mert pofára esett, hogy a csajszinak nem lett nedves a bugyija és semmi vonzót nem talált benne.

2017. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a 43 éves pasas nem öreg, nem néz ki rosszul. Sőt, a fogai ki vannak fehérítve s rendesnek tűnik. De a nőnek mivel nem vonzó, így csak a huzavona megy. Mert a nőknek a külső az Isten. Tovább nem látnak, pláne az ilyen nők. Tisztelet a kivételnek.
2017. máj. 9. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!