Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsen önbizalmam, lehet ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen önbizalmam, lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és egyszerűen nem jön össze semmi a lányoknál, úgy érzem hogy egyiknek sem jövök be. suliba is próbálok szemezgetni de egyikse néz rám úgy, pedig nem tartom rondának magam.

sportos alkatom van, 3 éve edzek.

lehet hogy én vagyok a balfék és nem merek lépni?

mondjuk van egy szép lány az iskolában aki tetszik, és a nevét is kiderítettem, de nem merem bejelölni félek egyszerűen, nem tudom miért...

mit tegyek?



2017. máj. 8. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
egy normális embernek van önbizalma pláne ha 3 éve gyúr
2017. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdd el "tét nélküli" szituációkban az ismeretség kezdeményezését. Most éppen olyan élethelyzetben vagyok, hogy nemsokára költözöm és szeretném ha lenne pár ismerős arc az új helyen is, úgyhogy elkezdtem ráírogatni emberekre a megfelelő fórumon, hogy ha nincs ellenére, akkor ismerkednék. Hidd el, csak az első 1-2 nehéz, utána már könnyebb. Élőben annyival másabb, hogy ott közvetlenebb az egész, de feltételezem hasonló módon az is gyakorolható.
2017. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
pont ezért kezdtem el annó, hogy legyen...
2017. máj. 8. 22:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam teljesen hasonló a helyzet,csak 23 évesen és 6 év edzéssel..már évek óta töprengek a problémán,de választ még nem kaptam :(
2017. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Őszintén, mitől félsz? Attól, hogy elutasít? És...mi van akkor? Jön majd a következő, akinél próbálkozol. De addig amíg gyáva nyuszi vagy, és nem mersz egy csajnál se kezdeményezni, addig ne is várd, hogy majd barátnőd legyen.

Te vagy a férfi, elméletben.


Önbizalmad saját magad éred el a kitűzött céljaid után elért sikerekből. Nem mások dicséretei, visszajelzéseiből lesz önbizalmad!

2017. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
az önbizalom az önismereti munka, leginkább érzelmi intelligencia és asszertív belső kommunikáció
2017. máj. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondok én neked valami. Mindenki fél. Aki nem az bolond.

Viszont nem azért mernek lépni, mert annyira bíznak magukban és nem is azért, mert éjjel leszállt hozzájuk egy angyal és megosztotta velük a jövendőt.

Egyszerűen azért, mert muszáj. Erősebb a nem akarok egyedül lenni/maradni érzés okozta félelem, mint az ami megtörténhet egy-egy visszautasítás során.

2017. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézz a tükörbe, és vedd magadon azt észre, ami szép, amit szeretsz magadon. És ne, ne mondd azt, hogy te 0-24ben a legjobb napjaidon is utálod magad, meg így nem jutsz egyről a kettőre. Az egész bebeszélés kérdése. Ha szembenézel magaddal (mármint szó szerint, a tükörben), és elkezded mondogatni, hogy "jól nézek ki, semmi baj nincs velem, menni fog, nem félek" stb (épp ami aktuális), akkor el is fogod hinni. Tegyél be valami zenét, amitől jó kedved lesz, amitől erősnek érzed magad. És hidd el, hogyha elkezded megszeretni magad, a kisugárzásod is jobb lesz. Ha azt látják a szemedben, az arcodon, hogy "ez a csávó rendben van önmagával" akkor a többi ember is úgy fog hozzád viszonyulni. Nekem is vannak önértékelései problémáim (legalábbis mások szerint), de mikor a padlón vagyok, mindig ezt csinálom. Aztán felveszek valami igazán csajos ruhát, és élvezem, ahogy érzem a szemeket magamon. És ez máris növeli az önbizalmam. Biztos neked is van/lesz valami ilyesmi, mint nekem a ruhák. :)

A csajról meg annyit, hogy jelöld be aztán kész. Ha visszajelöl király, utána lehet még közelebb kerülni hozzá valahogy, mert nem tudsz mit veszíteni. Ha nem jelöl, hát ez van, rengeteg szép lány van még...és ilyenkor gondolj erre is úgy, mint egy löketre, hogy még jobb legyél, még jobban szeresd magad, és egy nap talán bánni fogja, hogy visszautasított. Én mindig erre szoktam gondolni. Lehet hogy gyerekes, de ha erőt ad, akkor kit érdekel? Engem ez motivál. Kitartást neked!

20/L

2017. máj. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy nem csak a lányokkal van problémád, hanem az emberekkel is. Szerintem elsősorban barátokra van szükséged. Közös szórakozás, hazibulik... Komfortzónában sokkal könnyebb magabiztosnak lenni, mert olyanokkal vagy körülvéve akiket kedvelsz, olyat csinálsz, amihez értesz.


Írtad, hogy régóta edzel... A teremben sose kért tőled segítséget egy lány, avagy láttad, hogy rosszul csinál egy gyakorlatot és adtál neki tanácsot? Szórólapot osztó lány kedvesen rádmosolyog, megkérdezed, hogy mi az ami osztogat? Egész nap állnak, unatkoznak, legtöbben nagyon örülnek, ha végre valaki hozzájuk szól. Mindenképpen kicsiben gondolkozz, ne úgy, hogy ő életed szerelme, érezd jól magad. 😃 27f

2017. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!