Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha több férfi születik mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több férfi születik mint nő viszont több férfi vándorol ki mint nő akkor hol van az a férfi többlet fiatal korban amiről itt mesélnek?

Figyelt kérdés
Egy adat alapján a kivándorló fiatalok 54 százaléka férfi
2017. máj. 10. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem lenne egy darab férfi se neked akkor se lenne nőd, szal...
2017. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
A gyks sikertelen férfiak kis gondolataibam
2017. máj. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Több fiú születik, de több férfi hal meg. Ezért a nők többen vannak. Mondjuk nem tudom, hogy ez volt-e a kérdés...
2017. máj. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Majdnem minden nap létrejön egy kérdés ebben a témában.

Országos statisztikákra ráfogni a sikertelenségeteket nem ér. Ha ésszel élnétek, könnyen belátnátok, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz.

2017. máj. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
4-es Ne okoskoggyá'! :D
2017. máj. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a nagy számok törvénye evolúciós okos? Mert neked hiába magyaráztuk..
2017. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Nincs férfitöbblet. Arról mem beszélve hogy a pasik között 10 szer gyakoribb a homoszexualitás mint a nőknél.


A legtöbb srác szerintem a tàrskeresőkön fent lévők emberek arányából vonta le ezt. Ott valóban több a férfi mint a nő. Viszont ez nem a valóságot tükrözi finoman szólva sem.

2017. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Rosszul tudod. Több férfi születik és több NŐ vándorol ki mint férfi. 55-56% nő a kivándorló fiatalok közül. Nézz utána a statisztikáknak, 1990-ban még alig, most meg tátogó férfitöbblet van a fiatal korosztályban Magyarországon. Csak úgy mint Kínában.
2017. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 2016-os adatok szerint úgy 40 éves korig masszív férfitöbblet van (gazdaságföldrajzi országos eloszlás). Fölötte már valóban nőtöbblet van, viszont akkor már a lőtéri kutyának se kellenek. Kérdező, ezt honnét veszed, hogy több férfi vándorol ki? Forrás?

Én tudom igazolni az én állításomat, most rajtatok a sor. Bármilyen fogadást állok.


"Több fiú születik, de több férfi hal meg. Ezért a nők többen vannak."


Igen, 60 éves kor felett.


"Országos statisztikákra ráfogni a sikertelenségeteket nem ér. Ha ésszel élnétek, könnyen belátnátok, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz."


Hát igen, ha már cáfolni nem tudjátok, bedobjátok a "nem ér", meg a "nem érdekel" kártyát. Ez nagyon szép, csak a világ sajnos nem így működik, hogy nem érdekel a gravitáció, és leugrok a húszemeletesről.


"Arról mem beszélve hogy a pasik között 10 szer gyakoribb a homoszexualitás mint a nőknél."


Ez is nettó baromság, csak a melegek évente felvonulnak, a leszbók meg nem.


7:53 meg helyből kapta is a mínuszt.

2018. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Például a társkeresőkön, Kérdező

Van pár száz regisztrált nő és úgy 4-5000 férfi, de van ahol tízezres nagyságrendben regisztráltak


#1 Ostoba vagy. De nagyon. Remélem tudod. Akkor jó. Szép napot.


#2 Gazdaságföldrajz órára jártál be? Vagy helyette a plázában kötöttél ki mindig?


#4 Ha kijártad volna az iskolát, most egy orbitális baromsággal kevesebbet írtál volna le.


Ezeknek az ostoba retard trolloknak én is nyomtam mínuszt.

2019. szept. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!