Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel az összes csaj, még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel az összes csaj, még a fiatal kis szűzek is a nagy, tapasztalt férfiakat preferálják, szűz fiúként, hogy lenne esélyem barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy még esélyt sem adnak a tapasztalatlan fiúknak. Mielőtt valaki azt mondaná, hogy ne mondjam el, nem tudom kikerülni, mert eddig mindig megkérdezték, én pedig őszinteségre, egyenességre nevelve igazat mondok.
2017. máj. 6. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
tudom, hogy hihetetlen, de egyszer réges-régen (egy messzi messzi... jah, nem, az más), a legnagyobb tapasztalattal rendelkező férfiak is voltak szüzek. És hiába preferálta az összes nő a tapasztaltakat, valahogy nekik is sikerült elveszíteni.
2017. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Én most tervezek lefeküdni egy szűz pasival.(Én is szűz vagyok). De ő még nem tud a tervemről. Tetszeni fog neki. :D
2017. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de milyen nőkkel ismerkedsz te akik ilyeneket kérdeznek? Bár igazából van sejtésem.
2017. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

"Tetszeni fog neki. :D"


Ebben biztos lehetsz :P

2017. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes, ez bennem is megfordult, hogy ha a nők jó része tapasztalt férfit akar, akkor egy idő után nem lesz csak szűzfiú. Tekintve hogy a rendszer még működik, valahogy mégiscsak elveszítik a szüzességüket a fiúk is...
2017. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezek a pasik is szuzen születtek. Napi szokásos siram.
2017. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

tudom, hogy hihetetlen, de egyszer réges-régen (egy messzi messzi... jah, nem, az más), a legnagyobb tapasztalattal rendelkező férfiak is voltak szüzek. És hiába preferálta az összes nő a tapasztaltakat, valahogy nekik is sikerült elveszíteni.



ja,csak nem mindeggy,hogy 14 évesen nem bactál még vagy 30 évesen se,ugyhogy kár mutasd magad hülyének

2017. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Neveld le akkor magad az őszinteségről az első dugás erejéig. Amúgy nálam se kérdezett rá csaj, és nálad sem fog, ha amúgy rendben vagy, mert miért tenné?
2017. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Carito: én sem 14 évesen voltam először nővel, sőt, elég későn ahhoz képest.


Másrészt viszont a csajoknak egy 30 éves férfi nem azért nem kell, mert szűz, hanem azért, amiért 30 évesen még mindig szűz.

2017. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha rendben vagy kívül-belül akkor időben el tudod veszíteni simán 16-17 évesen. Nem minden csajnak kell tapasztalt meg idősebb, nekem sem kellett meg a legtöbb barátnőm mind tizenévesen szintén tizenéves fiúval vesztette el szóval ez egy nagy hülyeség amit írsz. Persze nyilván könnyű erre fogni. Ha meg már eleve idősebb vagy és eddig nem sikerült elveszíteni akkor meg valamiért nagyon nem vagy vonzó, nem feltétlen csak kívülről, lehet belsőleg se. Ez az ok, nem más.
2017. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!