Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, egy alacsony, kövér és minimálbért kereső férfinak szép, csinos, fiatal elbűvölő barátnője/felesége?

Figyelt kérdés

Nem azok a dumák érdekelnek, hogy "add le az igényeid", vagy hogy "csak azt várj el amit te is nyújtani tudsz", mert ezek nem érdekelnek. Én pl. azt olvastam a PUA-ba, hogy a legnagyobb tévhit és baromság ebben az ismerkedésbe az az, hogyha nagyok az igényeid, akkor neked lejjebb kell adnod. Tévedés, addig kell keresni, amíg nem találsz.

A kérdés csak az, hogy ilyen helyzetben mivel tudnék megfogni egy gyönyörű nőt, ha én magam ronda és csóró vagyok?


2017. ápr. 30. 12:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy.
2017. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Én a helyedben először is külsőmet tenném helyre. Dobd le a felesleget, sportolj, és ha már elérsz egy átlagos testalkatot, nem lesz gond. Nem kell fetlétlen kigyúrt macsónak se lenned. Az alacsonyságod pedig nem gond, sok az alacsony lány, akiket ez nem fog zavarni.


A minimálbér sok minden miatt lehet... Képzetlenség, rossz szakma/végzettség. Próbálj valami mást is tanulni, kicsit történni és építeni a karriered.

2017. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Sahogy
2017. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Romlott belsővel és igénytelen külsővel sehogy.
2017. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha annak a lánynak éppen megtetszel valamiért, vagy ilyenre gerjed...ami ritka, de akadnak ilyenek.
2017. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem az igényeidet kell leadnod, hanem fejleszteni magad ahhoz, ahogy az igényeid, és az általad nyújtott dolgok között ne legyen Grand Canon-nyi szakadék. Én nem értek egyet azzal, hogy mindenki a saját szintjén keresgéljen, de azért a két végleten lévő ember egymásra találásához irdatlan mázlira van szükség. Ja azért azt hozzáteszem, hogy nem tudom ki neked a szép, csinos, de ha plázapcsa színvonal, akkor ne feltétlenül ott keress feleséget. Meg még azt is elmondom, hogy a PUÁ-s hülyeséget is el kéne felejteni, mert ha ezt űzöd, akkor nem csak olyan leszel, amit leírtál, de irgalmatlan bunkó fszkalap is. F
2017. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

"A kérdés csak az, hogy ilyen helyzetben mivel tudnék megfogni egy gyönyörű nőt, ha én magam ronda és csóró vagyok?"


Csapdával.

2017. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
17%

Nem lehetetlen :D

Én iszonyat csúnya vagyok, nádszál vékony és 190 cm magas. :D Szóval nem egy jópasi kategória. Csendes vagyok, szóval csajozni se tudok.


Viszont a barátnőm, szép formás és okos. Egy kincs. Ő azért van velem mert önbizalomhiányos, így úgy véli h jobbat nem kaphat (tuti kapna, de persze ezt nem hangsúlyozom). Mindenki irigyli őt tőlem, mert tényleg igazán odaadó.


Szóval nem reménytelen a dolog egy lelkisérült, kihasznált lányt keress,aki értékelni fog minden kedvességet, mert eddig sosem kapott..

25F

2017. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
8-as, undorító vagy, mert kihasználod a lány lelki sérült jellemét, hogy puncihoz juss.
2017. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
úgy néz ki megtalálta azt a nőt aki nem a pénzére hajt.
2017. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!