Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A cigány lányok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigány lányok mennyire tolerálják egy magyar férfi közeledését? El tudnátok képzelni kapcsolatot egy magyar férfival?

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem nagyon. Igazából a cigók rasszistábbak ilyen szempontból, mint a magyarok, a cigány csajok 90%-a soha nem állna le egy "gádzsóval" :D
2017. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A legrosszabb ***** válasza:
76%
Általános vélekedés náluk, hogy magyar a magyarral, cigány a cigánnyal. Személy szerint meg amúgy sem szeretnék bekerülni egy cickány pereputtyába, úgyhogy a cigánylányok eleve nem is igen mozgatnak meg.
2017. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem, aki cigányként nevelkedett, abban ott van az abszolút félelem a felett, hogy a másik (ha nem cigány) lenézi őt csak azért, mert cigány. Így nehezen ismerkedne fehér magyar férfival egy cigány lány, hiszen folyton ott lenne benne a félsz, hogy igazából lenéz a másik.


És hiába magyaráznád neki, hogy "De hát nem is! Miért nem érted meg?"

Kb visszavezetné arra, hogy "hazudsz is nekem, mert cigány vagyok" stb.

Sajnos találkoztam ilyennel, és innen általánosítottam (ja, általánosítottam! ) Ezt tapasztaltam, így ezt gondolom. Ha más tapasztalatom lesz, majd talán mást gondolok.

2017. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

A cigány lányoknak cigány férj kell és nem szülhetnej fél vér gyerekeket. Arra vannak nevelve.

Az a lány, aki ki tud törni a putriból, tanul és dolgozik, az inkább magyar sráccal jön össze.

2017. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

A magyar férfi nem tolerálja a pereputtyot!

Nagyon szép,csinos cigány lányok vannak,de addig elviselhetők amíg egyedül vannak.Amint összegyűlnek,vége mindennek!

úgyhogy ha magyar férfit akarsz és hosszútávon,a rokonságot hanyagolni kell! Oké,nem azt mondom,hogy teljesen,de amennyire csak lehet, mellőzd őket!

2017. máj. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám cigánylány és annak idején az én magyar apukámmal házasodott össze. Félvér vagyok de nekem is magyar párom van. Minden azon múlik, mennyire vagytok egy hullámhosszon, egyeznek e az életcélok, az életviteletek, passzol e a személyiségetek, a többi nem számít.
2017. máj. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem nagyon, a cigányok ezerszer rasszistábbak, mint mi. Mondjuk jobban is jársz, ha nem kezdesz velük.
2017. máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az ellentétét tapasztalom.

Mostanában nagyon sok roma nőt látok magyar férfival,

és van is egy roma ismerősöm, akinek minden eddigi barátja magyar fiú volt.

2017. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a nagybátyám vett el cigány nőt. De nő húzta a rövidebbet. Mivel szegény Miki életképtelen semmihez nem ért és lusta mint állat.


Am az ilyen házasság nem gyakori.

2017. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kezdenék magyar férfivel, amúgy sem nagyon van olyan aki nem nézi le a cigányokat.
2018. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!