Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miről árulkodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miről árulkodik az, ha egy illetőnek társkeresőn csak szelfijei vannak fent?

Figyelt kérdés

Látszik, hogy minden fent lévő képét a telefonjával készítette, és csak az arca látszódik mindegyiken(az egyiken ilyen képet vág, a másikon olyat) - és ha van is egész alakos, akkor a szokásos "tükör előtt pózolós" képről van szó. Nektek ez miről árulkodik?


1. Borzasztó magányos az illető, nincs körülötte senki, aki lefotózhatná, ezért kénytelen saját magát fényképezni


2. Telefonőrült, -megszállott, aki még a wc-re is magával viszi a készülékét


3. Nárcisztikus, önimádó személyiség, aki el van telve magával, imádja magát(többek között fotózni is)


4. Olyan illető, akinek semmi élete, hobbija, szabadidős elfoglaltsága nincs(nyilván ha lenne, ezekről is töltene fel képeket)


További variációk? Mi húzódhat meg emögött a jelenség mögött szerintetek? Szimpatikus ez nektek vagy nem ismerkednétek ilyen nővel/férfival?



2017. máj. 11. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezen szerintem nincs mit kombinálni semmi fura nincsen benne, szereti magát fotózni egy bizonyos szögből tehát önbizalom hiánya nincs.
2017. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figy...én pl azért csinálok szelfit (legyen arcos vagy egész alakos) mert pl. a párom baromságnak tartja a fotózást :D De úgy minden téren... ha közös képet akarok vele vagy fapofát vág, vagy cöccög előtte és megerőlteti magát :D Ha megkérem hogy fotózzon le mondjuk a Duna parton jön a hülye hangsúlyos duma: "mingyá' gondoltam na add a telót"... :D Szerinte hülyeség és felesleges dolog mindent lefényképezni, akárhová megyünk. Én meg imádok mindent megörökíteni s évek múlva elcsodálkozva újranézni a képeket, hogy "dzsííízösz hogy néztem ki :D " és hasonlók :)

Tehát így maradt az, hogy ha mondjuk új frizu van, valahol vidéken vagyok vagy csinibe, mert megyek valahova megoldom magam a megörökítést :)


De egyébként azok is lehetnek okok, amiket te írtál. Szerintem ez személyfüggő :)


N27

2017. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

fészbúkon minden 2. adatlap ilyen.


ott zavaróbb, mert nem társkereső...

2017. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem társkeresőzöm, de

Arról árulkodik, hogy magunkról a legkönnyebb előnyös fotót készíteni.

Vannak akik furcsának találják a csoportképeket, hisz magukat akarják "eladni" nem pedig a barátokat.

Vannak akiről ritkán készülnek mások által egyedül képek. Rólam szerintem nincs is 2-3 évnél újabb egész alakos kép amit nem én csináltam. Ha csinosnak érzem magam lefotózom, ha meg másokkal készülök valahová akkor is, utána úgyis az van, hogy csináljunk közösképet a baráti társaság minden variációjában és persze a csoport képek készülnek, közben meg eszedbe se jut, hogy megkérj mást hogy lőjön rólad is egyet.

Hobbik: nem mindenkinek van látványos hobbija.

2017. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon kell ebbe sok mindent belegondolni.

Sokkal furcsábbnak tartom azokat, akik egy ilyen oldalra sem mernek magukról képet felrakni, esetleg más képeivel regisztrálnak.

Attól mert selfik, még miért lenne magányos?

Legalább valós képek amúgy, nem valami fotós által beállított agyon ps-ezettek, hanem tényleg olyanok,ahogy kinéz.Nem látok benne gondot.

2017. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Páva önimádó buzerántor
2017. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a szelfik nagyon elterjedtek, mert könnyű őket megcsinálni, nem kell hozzá semmilyen segédeszköz, külső segítség, nem igényel időt sem, pillanatok alatt kész és nagyon sok helyen találkozni velük, így még a környezet is megerősíti, hogy normális dolog a szelfi (én mondjuk utálom, de ez mellékes, mert ettől még divat).

az, hogy valaki csak szelfiket tesz fel magáról, csak annyit jelent, hogy vannak róla szelfik és feltette őket magáról. minden más csak feltételezés és belemagyarázás. ne akarj 1-2 jelből nagyon nagy személyiségrajzokat alkotni, mert nagyon félrevezető lehet. próbáld inkább megismerni és az alapján eldönteni, hogy milyen lehet. esetleg tegyél fel neki olyan kérdéseket, amikből választ kapsz a kérdéseidre, hogy magányos-e, nárcisztikus-e, telefon őrült-e, van-e hobbija, stb.


az álatalad leírtaknál sokkal valószínűbb, hogy csak ilyen képei voltak kéznél, ezeket volt egyszerű feltöltenie, talán mivel általában szelfiket készít, ezeket találta a legjobbnak magáról, vagy nem is értékeli a különbséget szelfi és nem szelfi közt, mert mindkettőn ugyanaz van, tehát ugyanolyannak érzi.


egyébként ha nem szelfik lennének, hanem mások által készített képek, akkor meg arra kezdenél gyanakodni, hogy vajon ki az, aki mindig ott van vele, hogy lefotózza, vajon ki csinálta a képet, milyen kapcsolatban lehetnek, lehet, hogy sosincs egyedül, mindig haverokkal lóg, van barátnője, csak kalandot keres, vagy akár több csaja is van?


kommunikálni próbálj és ne egy adatlapból vonj le messzemenő következtetéseket, mert olyasmiket is belemagyarázol, amiknek semmi alapjan nincsen...

2017. máj. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magas fokú igénytelenség.

Aki először csinált ilyet, azt körbe kellett volna röhögni, erre a sok paraszt azt hiszi hogy menő és utánozza.

A mocskos fürdőszobában készült homályos, világítatlan tükörszelfi az meg a legalja, utolsó cigányok művelik két ricsajozás között.

2017. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!