Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos vagy csúnyább férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos vagy csúnyább férfiak nektek melyik társkeresőn volt sikeretek? (Kapcsolat, házasság stb. )

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:

A társkereső oldalak kifutottak 2-3 éve véglegesen. Nem számít kinek mi volt sikeres. Ma már vége lett sok mindennek, ami anno működött.

Mindig az adott lehetgségeket kell nézni és alkalmazkodni. Nincs olyan hogy ez meg az a legjobb. Mindig más a jó. Felgyorsult a világ. A szimpla társkereső oldalak már nem működnek. A myvip, iwiw, blog korszak lezárult. Android appok között nézelődj, vagy valami egész más helyen, ami nem társkeresőként funkcionál.

2017. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt gyaxin 😁
2017. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de rendkívül sokat változott a nők hozzáállása az ismerkedéshez 2 év alatt. Régebben még lehetett találni olyan lányokat, akikkel el lehetett beszélgetni. Nem csak egy-egy szót, esetleg egy emojit (vagy nagy semmit) írtak vissza, hanem érdeklődtek akkor is, amikor nem feltétlenül tetszettél nekik elsőre. Akár itt a gyakorin, akár máshol.

Már nem ez megy. Mindenki Tinderezik, de elképesztően nehéz, még átlag pasiként is. Olyan szintű a túlkínálat pasikból, hogy még egy csúnyább lány is gyakorlatilag Victoria's Secret modellnek érzi magát. Ha elsőre nem vagy szimpatikus egy lánynak, egyszerűen nem ír többet. Ha ismeretlenül veszed fel valahol (instagram, snapchat), flegmázik.

Lehet, hogy csak nincs szerencsém. Viszont azt érzem, hogy már semmi esélyem. Pedig tök szép, értelmes barátnőim volta.

2017. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
rondarandi.hu
2017. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semelyiken, kivéve amikor lecseréltem a profilképemet egy jó pasiéra. Azt a kísérletet leszámítva soha el sem olvasta senki, amit írtam.
2017. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 ez egy nagy baromság, ne magadból indulj ki!


Jó app? mondj már egyet.. csak nehogy a fos tinderrel gyere..

2017. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kövér srác voltam 22 éves koromig, nem írnék erről részleteket, de volt hogy sok csaj lepattintott, és akkoriban sok barátom eltávolodott tőlem, mert mindenki ment a maga útjára és két barátom kivételével mindenkinek volt párja és külön életet kezdtek új helyen. Akkor már nem igen jártam el és nem is nagyon tudtám már ismerkedni, én is éltem az életem, dolgoztam, unokatesómmal nagyon jó a viszonyunk ő 8 évvel idősebb nálam és megkért hogy segítsek felújítani a kocsmáját akkor voltam 20 éves plusz mellette tanultam, meg dolgoztam is. Aztán akkor már nem is jártam sehova mert sokat dolgoztam, pénzt gyűjtöttem, unokatesómnak segítettem mert apránként hoztuk rendbe a kocsmáját tehát nagyon elvoltam havazva.

Most kicsit kitérve ettől leszögezem hogy a legjobb társkereső nem a virtuális világ, hanem a külvilág.

Akkoriban fel regisztráltam egy társkeresőre (rátalálsz.hu) egyrészt azért mert sehova nem jártam el és gondoltam amikor otthon vagyok írogatok néhány csajnak hátha lesz belőle valami, másrészt kíváncsiságból hogy mi fán terem ez a fajta ismerkedés, mert interneten nem ismerkedtem még soha.

A lényeg hogy akkor nagyon sok lánynak, nőnek írtam vegyesen kinézettől független, inkább a bemutatkozó szövegeik alapján ítéltem melyik az akivel érdemes ismerkednem, és melyikkel nem. Közel 40 lánynak, nőnek írtam privát üzenetet és összesen kettőtől kaptam választ. Egyiktől másfél nap után, másiktól 2 hét után. Az előzőtől elég jól megfogalmazott, tartalmas levelet kaptam, de 2 levélnél amikor írtunk már egymásról mindent az utolsó levelében 3 mondat volt összesen ami arról szólt hogy többet ne írjak neki, mert nem vagyok számára elég megfelelő, és nem mentem át a teszten. Mai napig nem értem mi az a teszt de mindegy. A második lánynál mondatonként írtunk egymásnak, majd elérhetőséget cseréltünk facebook ugye és ott nagyon sokat beszélgettünk. Rájöttünk hogy mi egymásnak lettünk teremtve mert nagyon jól kijöttünk egymással, nagyon sok közös téma volt, szimpatikusak is voltunk egymásnak, és 2 hét után már sor került az első randira ami nagyon jól sikerült, nem is hittem volna.

Aztán össze is jöttünk de csak 8 hónapig voltunk egy pár, utána a csaj közölte velem hogy szakít mert anyjával külföldre költöznek egy teljesen más földrészre és mondta hogy oda úgysem tudnék utána menni több ok miatt, és nem akarja azt hogy rávárjak mert ő nekik csak az odautazás és az ottani dolgok iszonyat sok pénzükbe fáj és mire nullára felviszik a kiadást arra minimum másfél év kell nekik és addig nem is tervezik hogy hazajönnek mert semmi sem köti őket ide.

ezzel a csaj el is árulta magát azzal hogy nem is szeret igazán vagy sosem szeretett csak arra az időre akart valakit maga mellé hogy ne legyen egyedül, mert barátai nem voltak, munkája is csak alkalmi jellegű volt. Azóta nem is beszéltünk.

Aztán az ő tanácsára amikor még együtt voltunk elkezdtem fogyózni, kész lettünk unokatesóm kocsmájával ami már a szakításunk után volt az exemmel egy hatalmas újra nyitó bulin új barátokra találtam és mivel a szabadidőm már több lett mert új munkahelyet találtam és már a sulival is végeztem így elkezdtem rendszeresen oda járni meg máshova is a barátaimmal és ott nagyon sok lánnyal, nővel tudtam ismerkedni, nem voltam az a nagy csajozó típus, de spontán jött minden. Jelenlegi barátnőmet is úgy ismertem meg hogy együtt táncoltunk egy házibuliba amit egy közös ismerősünk szervezett és ott a csajjal megbeszéltük hogy máskor is meg kéne ismételni az ő buliján, magyarul meghívott és akkor már jobban meg is ismertük egymást olyannyira hogy a buli hajnali 5 óráig tartott addigra mindenki elment, és megkért hogy én maradjak még nála egy picit mert nem akar egyedül lenni, ottmaradtam, és bár iszonyat álmos voltam, már nem is láttam, megvolt az első szexuális együttlét és azóta együtt vagyunk, már tervbe van véve a házasság mert már megvolt az eljegyzés tavaly szeptemberbe, közösen élünk, vannak terveink, és iszonyatosan jól megvagyunk egymással.


Összefoglalva. Ismerkedni a külvilágban a legjobb, ha a külsőddel gond van változtatni kell rajta, nyilván mindent nem lehet, aláírom, de öltözködésen is sokat lehet, ha elvagy hízva fogyni kell kis sportos alkat sem árt, és persze ismerkedni folyamatosan, nem leragadni egy helyben, mert így nem is lesz csaja senkinek.

2017. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme tinderen, bumblen, badoon, stb. ismerkedni, sőt, még a netes társkereső oldalak (randivonal, love.hu és társaik) is csak so-so. Az embert egy teljesen egyoldalú és manipulált impulzus éri, ami ráadásul tök alkalmatlan arra, hogy beleszeress valakibe. Csomóan azért választják a netes ismerkedést, mert könnyűnek tűnik, pedig a nagy francokat. Egy átlagos pali ha odamegy a buszmegállóban egy csajhoz és beszélget vele meg elkéri a számát, az nagyon ritka, szerintem a legtöbb nővel havonta jó ha egyszer kap ilyen ajánlatot, tinderen meg óránként tízen húzzák jobbra még az átlagos nőket is. Én neten csupa olyan nővel találkoztam, akiről a képei alapján azt hittem, hogy tök helyes, a beszélgetés alapján meg azt, hogy tök vicces, de élőben kivétel nélkül hatalmasat estek vissza. Egy átlag nő ma már rengeteg képet lő magáról, iszonyú időt tölt azzal, hogy hogyan nézzen ki jól és hogyan rakja össze a tinderes és social media portfólióját. Ezzel egy átlagos - pláne egy csúnya - srácnak esélye nincs versenyezni.
2022. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!