Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs esélye egy csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs esélye egy csendesebb, visszahúzódóbb férfinak még akkor sem, ha képes kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Azaz miért halnak meg ezek az emberek általában magányosan? Nekik miért nem lehet párjuk?

2017. máj. 11. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Honnan vetted ezt az ökörséget?? :O "Azaz miért halnak meg ezek az emberek általában magányosan?"

Mutass már erre egy cikket vagy statisztikai adatot.


Vagy ha nincs ilyen, akkor az IQ-szintedet legalább ne itt reklámozd!


Kiknél is próbálkozol? Biztos, hogy a csendességeddel és a visszahúzódásoddal van a probléma? Nem valami mással?

2017. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Evolúciós okok miatt. Mert a fajfenntartáshoz kell a határozottság, sármosság, hogy a nő biztonságban èrezze magát ès leendő apát lássa, így ösztönösen ilyen fèrfiakhoz vonzódnak.
2017. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Az erőltetett kezdeményezés, hogy úgy is odamenj leszólítani csajokat ha semmi kedved nincs, az egy PUA baromság. Nem is vezet eredményre, csak a sok visszautasítástól még inkább elmegy a kedved mindentől.

Azok a férfiak akik sikeresek a nőknél, a külsőségük mellett veleszületett tulajdonságuk, hogy élvezik a kezdeményezést és a nők társaságát, komfortban érzik magukat a nőkkel, és ez látszik is a testbeszédükön, kisugárzásukon.

Azok a pasik akiken meg az látszik, hogy speciel fosnak a nőktől, és az egész helyzettől, azokat minden további nélkül le fogják koptatni, bármilyen módszert vagy betanult szöveget is alkalmaz.

2017. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem születik mindenki nagypofájúnak, ezen ne rágd magad. Nekik azért jobb, mert valószínűleg soha nem volt részük egy randin "kínos csöndben", ami tényleg kellemetlen. Nálad ez minden bizonnyal előjöhet egy randin.


A csendes, visszahúzódó férfi nagyon simán lehet alfahím is, aki egy oroszlán kisugárzásával bír. James Bond is ilyen, Jason Statham és Vin Diesel karakterei is. Ha ilyen tudsz lenni, akkor nedvesedik odalent a nőknek. Csak akkor beszélj, ha valóban muszáj, de akkor érd el, hogy mindenki rád figyeljen és igyák a szavaidat. Bámilyen nőt megkérdezhetsz, semelyik sem fogja azt mondani, hogy ez nem nyerő.

2017. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lényeg az hogy normálisan tudjál beszélgetést kezdeményezni egy nővel, és ha ő is viszonozza akkor már a dolgok adják magukat. Nem kell folyton csendben állni és vigyorogni és hallgatni az ő rizsájukat hozzá is kell szólni a dolgokhoz.

A másik az amire a legtöbb nő mocskos módon haragszik ha állandóan azzal kezdesz egy beszélgetést hogy "Szia! Mizu?" vagy hasonlók, persze eleinte vagy néha nem gond, de egy idő után nagyon idegesítő tud ez lenni, és belegondolva jogos, mert én voltam olyan helyzetben hogy egy csaj állandóan ezzel kezdett nálam egy beszélgetést és szinte óránként csinálta, és már a hajam téptem a sokadik ilyennél, főleg amikor naponta 100 szor rám ír, nincs már téma amit kibeszélhetnénk.

2017. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"és ha ő is viszonozza akkor már a dolgok adják magukat"

Hát épp ez az, hogy nem fogja viszonozni! A nők 90%-a hallani sem akar egy visszahúzódó pasiról, maradék 10% pedig nagy valószínűséggel nekem nem fog tetszeni.

Hogy olyan lányt fogok ki, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak, 0 az esélye.

2017. máj. 11. 19:10
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

túl pesszimista vagy és túl negatív a hozzáállásod.


javaslatom: fogalmazd meg magadban nagyon pontosan, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezzen a párod, mind külső és mind belső, és csak ezekre koncentrálj, vonzd be magadnak álmaid párját!

nálam ez működött, 4 éve boldogan együtt vagyok párommal.

2017. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem hal meg mind magányosan. Az én uram pl (remélem) szépen kivárja, míg én halok meg, aztán ha gondolja....
2017. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akik magányosan halnak meg, azok nem biztos, hogy magányosan éltek, csak a párjuk már korábban meghalt.
2017. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9

Akkor bocsánat a félreérthető fogalmazásért...

2017. máj. 11. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!