Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan valtoztassak azon ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valtoztassak azon ha jokepu srackent nem merek kezdemenyezni a lanyoknal? 20/f

Figyelt kérdés

Sajnos egesz eletemben onbizalomhianyom volt hol jobb hol rosszabb. Regen ez agresszivitasban nyilvanult meg manapsag pedig egyfajta felelemben az emberektol, pedig en nagyon szeretem oket regebben kifejezetten tarsasagi ember voltam. De mostanaban megint padlon vagyok es vagyom az emberek koze de nem tudok kapcsolatot teremteni.

Pedig tenyleg nincs gondom kulsoleg, figyelek magamra sportos vagyok apolt stb meg szoktak nezni az utcan. Sot meg "ott" sem vagyok kicsi.


Igazabol nekem ez a gyerekkorom miatt van ezzel tisztaban vagyok, nem volt konnyu de mar teljesen mindegy felesleges ezen ragodni. A jovom erdekel de hiaba probalkozok keptelen vagyok normalisan viselkedni. Pedig nagyon megtetszett most egy gyonyoru lany. Kivul-belul fantasztikus es megorulok annyira vagyom ra. O nem tudja mert egyszeruen nem mutatom, nem merek kezdemenyezni nala es nyitni meg szint vallani, hogy erdekel engem. Mindig a "jo lehetosegre" varok de tudom hogy ugysem jon el.

Megis hogyan lepjek ki ebbol? Par evre rendbejottem aztan hagytam hogy ujra kicsusszanak a dolgok a kezem kozul. Hogy lehetnek ferfias es magabiztos ha nem birok banni az emberekkel? Igy semmi eselyem nala. Hogyan valtoztassak magamon? Jartam regebben pszichologushoz de nekem nem valt be, elotte is csak jatszottam az agyam.

Barmilyen otletet szivesen fogadok. Leginkabb a lany problema erdekel a tobbi ember igazabol nem erdekel :/


2017. febr. 27. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jóképű vagy majd kezdeményeznek a lányok nálad.
2017. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elofordul de hidd el aki nekem tetszik nem fog kezdemenyezni.
2017. febr. 27. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Szűz vagy még?
2017. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem! 2 evig volt baratnom elotte pedig par komolytalanabb kapcsolat plusz egyetlen egy egyejszakas. Akkor jobb idoszakomban voltam :)

Mondom... nincs semmi realis okom az onbizalomhianyra.

2017. febr. 27. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem, mi miatt jött ez a törés, ami véget vetett a korábbi sikerszériának. Szerintem csak attól a szóbanforgó lánytól blokkoltál le. Egy szép nő tényleg tud rövidzárlatot okozni, de ez megelőzhető, ha arra törekszel, hogy pont ugyanúgy kezeled, mint bármelyik másik nőt, ill. először egy laza, haveri viszonyt próbálsz meg kialakítani vele. Amíg ez kialakul, fel tudsz oldódni a közelében, fel tudod mérni, lehet-e nála esélyed, és ha úgy érzed, igen, bátorságot fogsz tudni gyűjteni a meghódításához. Tényleg nincs remény arra, hogy a régi éned valahogy visszatérjen?
2017. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Regen sem voltam 100%-ig oke de most mar egy ideje megint ez van :/ Az a lany hab a tortan , igazabol tudom hogy apro lepesekbe kellene haladnom de ugy erzem surget az ido a lany miatt :( Most nincs idom honapokig regeneraldoni
2017. febr. 27. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, ne görcsölj.. Semmi másra ne figyelj most, csak arra hogy minél többet beszélgess a lánnyal,csináljatok közös programokat és felszabadultan érezd jól magad vele.Ha ez összejön, magától fog alakulni szépen minden.. Ha rágörcsölsz,és a lány helyett az önbizalomhiányodra figyelsz,akkor el fogod cseszni,görcsös lesz az egész. Tudom nem könnyű,de próbáld meg elengedni magad, és figyeld a lányt. A reakcióit, hogy vajon te bejössz-e neki,vannak-e közös témák, hogy érzed vele magad stb. És hidd el,ha a problémák helyett a lányra figyelsz, egyértelmű jeleket fogsz kapni és észre fogod venni hogy itt van-e az idő ahhoz,hogy lépj. És ha eljött az a pillanat, szedd össze minden bátorságodat és lépj :) Ha belegondolsz azzal hogy mersz lépni,semmit sem veszítesz,csak megnyerheted a lányt. Ha félsz,és nem lépsz akkor alkalmad sem lesz arra hogy megnyerd. :) Lazulj le, és hajrá! :))
2017. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!