Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gaz 29 evesen szobat berelni? Ez hatrany is lehet ismerkedesnel?

Figyelt kérdés
Bp-en lakom 3 eve, van munkahelyem is. Inkabb lanyok, nok velemenye erdekelne.
2017. máj. 14. 11:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Azert komoly, hogy olyan jelzoket hasznalsz ram ami nem fedi a valosagot. Kifogasokat kereso, lusta, senki,stb. :D Azert kivancsi lennek, hogy te mit tudsz felmutatni. :D
2017. máj. 14. 13:15
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az az érzésem aputól kapott életet tud felmutatni.


Ráadásul szerintem szerelmes sem volt még igazán különben nem írna ilyeneket.

2017. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szobabérlés? Pl. veled nagyjából egyidősekkel, azonos életszakaszban járókkal bérltek egy lakást, ahol 1-1 szoba mindenkié? Vagy mondjuk egy öreg nyugdíjas párnál bérelsz szobát? Mert utóbbi azért kényelmetlenebb ugye, feszélyezi az embert, ha nálad van, míg az előbbi tök normális, főleg, ha még jóban is vagy a lakótársaiddal..


Annak meg aki írta, hogy ugyanaz, mintha otthon élnél, csak pénzbe kerül, nőként írnám, hogy rohadtul nem ugyanaz. Önálló vagy, magadról gondoskodsz ÉS ezen kívül nekem rohadtul nem mindegy, hogy ha felmegyek valakihez mondjuk dugni egyet, akkor azonnal találkozni kell-e a famíliájával, holott még ki tudja hol van az a kapcsolat még attól a szinttől, hogy odáig jusson, vagy eljut-e odáig valaha. De neeeem, aki otthon lakik, ott vagy jobb, ha fel se megyek, vagy egyből vághatom a kínos mosolyt a mamihoz, aki vagy minden felvitt nőben a leendő menyét látja és letámadja, vagy a töke ki van már velük hogy már megint hozott a fia egyet...

2017. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A 2 lakotarsam 1-2 evvel fiatalabbak. Mindenkinek zarhato kulon szoba plusz furdoszobaval wc-vel. A konyha kozos.


Jot nevettem kedves utolso a valaszodon. :D

2017. jún. 16. 19:07
 15/19 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen, kérdező. Volt már részem ilyenben is, olyanban is. Ezerszer inkább a lakótársas. Lepacsizik velük az ember, vagy tudomást sem vesz róluk, kb. úgy is mindegy. De mikor valakinek ott sorakozik a családja. Az akkora gáz... :D
2017. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyszer felvitt magához egy srác, ülünk a konyhában,nyílik a bejárati ajtó. Srác: íme, ő a lakótársam, Béla. Én meg így: lakótárs? Béla köszönt, elvonult, ennyi.

Azóta is együtt vagyok a sráccal.

Egyszer nyitott ajtónál zuhanyoztam a pasimnal,amikor hallom h nyílik az ajtó, nagyon gyorsan magam köré csavartam egy törcsit. Nem látott meg semmit, bár picit vicces volt. Ügyet senki se csinált belőle, sztorinak jó.

2017. nov. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, a konklúzió lemaradt: nem, nem gáz
2017. nov. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az hülye aki azt hiszi hogy mindenki aki kimegy külföldre pár év alatt 15 milliót tud félretenni saját lakásra.Vagy nem tudom mit gondol mennyibe kerül manapság egy lakás.8-10 milkóért esetleg lelakott putrit kap.Amúgy nem gáz de kellemetlen szobát bérelni ha valakit fel akarsz vinni.Volt már benne részem hogy lakótársas csajjal voltam sokáig.Ráadásul a lakótárs egy bunkó nagypofájú ellenszenves ronda pitsa volt.Kerültem ahogy tudtam.
2017. nov. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én 10 éve vagyok a párommal, most jutottunk el oda, hogy veszünk egy házat. Inkább én érzem cikinek, hogy nevetséges összeggel tudtam beleszállni nőként, nem is keresek sokat 9 éve nem változott a fizetésem, ráadásul hivatalosan minimálbért kaptam ami miatt a gyedem nevetséges összeg lett. Szóval nem ciki. Ha összejössz valakivel és működik a dolog, majd vesztek közösen házat.
2017. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!