Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz ez a "30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ez a "30 éves kor legendája"? Hogy ekkor fordul a kocka a nők és férfiak húspiaci értékén?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvasok ilyet, hogy egy férfi az 30 éves koráig csak szív, utána meg egyre értékesebb lesz, egy férfi a kor előrehaladtával csak egyre jobb, egyre kelendőbb lesz. Mindeközben a nők azok 20-30 között nagyon kelendőek, arany életük van, viszont 30 fölött már mennek a süllyesztőbe, a pasijuk/férjük megcsalja és/vagy kidobja egy fiatalabb nőért, már nem ugrik neki tucatjával a pasik segíteni ha kell valami a munkahelyén vagy elreped a csővezetéke, szóval 30 fölött már a nők is egy kifutó széria, és ott véget ér az elkényeztetett életüknek amit a férfiak addig alájuk tettek.

Erre találtam is külföldi statisztikákat, bár nem hiszem, hogy ez teljesen fedné a valóságot:

[link]


Eszerint az ábra szerint a nők 23 évesen a legkelendőbbek, a férfiak meg 38 évesen? A nőknél a 23 éves kor az stimmt, de a férfiaknál ilyen későn lenne a húspiaci érték csúcsa? Vagy csak én vagyok vak, és valójában tényleg így van?


2017. máj. 14. 15:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%

Cola-popcorn, indulhat a buli:)

Szóltam a haveroknak is hogy ne a tv-t nézzék, jó a műsor a gyakorin is:)

2017. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
22%

Egy, ne nevezd "húspiacnak", kettő, a harminc nem pontos, csak körülbelül...

A válasz, igen így van, de van jó is benne, a nők a korral perverzebbek! ;)

2017. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

Stephem Amell 38 évesen is istennek fog kinézni, Jonah Hill nem annyira.


Ez nem jelenti azt, hogy 38 évesen minden pasi, 23 évesen minden nő vonzó. Mert erre várni kb olyan, mint mikor tinikoromban a nagy hirtelen növéstől vártam álmodozva, hogy lefogyok. 😂

2017. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%

"húspiaci értékén"...?!


Lehetnél egy kicsit kevésbé tárgyiasító?


Illetve a "statisztikád", csak 1-1 bizonyos rétegre vonatkozik, emiatt értékelhetetlen.


Mi ez a felfogás, hogy 30 felett nem segítenek a férfiak egy nőnek, ha bajban van? Képzeld, én még a szomszéd 80 éves néninek is segítettem felvinni a bevásárlószatyrait, mert nehezek voltak. Elég primitív felfogás, hogy csak akkor segít egy férfi egy nőnek, ha szexet akar vagy ha a nő szép.


"véget ér az elkényeztetett életüknek amit a férfiak addig alájuk tettek."


??? Na, már látom mi a helyzet. Megint a szokásos lemez, mikor a nőket egy rétegükkel azonosítod (plázacicák), ahogy a férfiakat is (karrieristák(?) talán, azoknál szokásos dolog a 38 évesen csajozás a felsőkategóriás autóval)

2017. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
59%

Hát ennyire sarkítva talán túlzás, de ahogy mindennek, ennek is kell legyen alapja...

Azt azért ne várd, hogy nők ezzel egyetértsenek :D

2017. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom. Én nem járok húspiacra.
2017. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
37%

A férfiak nem lesznek kelendőbbek 30 felett, hanem a nők helyzete romlik radikálisan a fiatalabb korukhoz képest, emiatt olyan férfaik között kell választaniuk, akik korábban szóba sem jöhettek.


A fiatal nők azzal szexelnek, akivel akarnak, a idősebbek meg, akivel szükséges (hogy bebiztosítsák az anyagi biztonságukat).

2017. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
48%

Húspiac...csodás megnevezés.


Ezt azért gondolják így, mert jó esetben egy pasinak 30 fölött már karrierje van és sok nő csak arra megy. Ha nincs karriered 30 fölött, nem vagy gazdag, akkor az értéked nemhogy nem fog nőni, de nagyon le is csökken. Ha valaki fiatalon jóképű, sportos, akkor sokkal kelendőbb úgy, mint 30 fölött pocakosan, kopaszodva és normális karrier nélkül. Ha meg komoly karrierje van, akkor csak a pénzére fognak menni. Ergo ezt nem nevezném párkapcsolati sikernek.


A nők nyilván fiatalon a legcsinibbek, de 30 fölött is ugyanolyan jól nézhet ki valaki, ha karban tartja magát. Egyik barátnőm idén lesz 30, de döglenek utána a 20 éves pasik is. Teljesen egyénfüggő dolog, ha az ember 20 évesen is már dagi, igénytelen, akkor tökmindegy, hogy fiatal, nem lesz értékesebb.

21L

2017. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Lazy Lover ***** válasza:
22%
igaz! mivel a 20 on éves csajok bőven 30 as pasikkal járnak álltalában
2017. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
61%
az nem igaz hogy a nő tej és a férfi bor inkább az hogy a nő tej a férfi tartóstej...az alapja igaz de nem szélsőséges mértékben....huszonéves korban az átlagos lány lazán kikosarazza az átlagos fiút. 30 fölött már nem így megy mert a fény a huszas korosztályon marad azt nem viszik magukkal az egykor ajnározott csajok. ugye a nők biológiai órája kényesebb mint a férfié
2017. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!