Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van társkeresőn ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van társkeresőn ennyi dohányos csaj?

Figyelt kérdés
Feltűnt az utóbbi időben, hogy a társkeresőn szembejövő csajok közül mennyire sokan dohányoznak (már aki megadja ezt ugye). Ez azért van így, mert amúgy is sokan dohányoznak, vagy aki dohányzik az nehezebben talál párt magának (jó eséllyel olyat, aki maga is dohányzik) és emiatt nagyobb eséllyel köt ki társkeresőn?

2017. máj. 14. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Irigylem a problémáid.
2017. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom magányosak.
2017. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy kiírják és akkor te rögtön szelektálhatod őket. Emellett te is ott kötöttél ki, vagy nem? :D
2017. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3: valóban, de engem most az ok-okozati viszony léte vagy nemléte érdekel :)
2017. máj. 14. 17:31
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy is sok a dohányos nő, sajnos.
2017. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a dohányosok nehezebben találnak párt maguknak nemtől függetlenül, nálam pl kizáró ok,akármilyen jól néz ki vagy akármilyen jó fej pasi dohányossal soha mert rosszul vagyok a szagától.
2017. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
A dohanyossag egyfajta igenytelenseget, jellemhibat jelent, hisz egyreszt budos, masreszt nem torodik az egeszsegevel, nem tud lemondani egy fuggosegerol, es gyakran egy allando belso feszultseget vezet le, ami szinten nem vonzo tulajdonsag. Semmi penzert nem kellene dohanyos par.
2017. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Én nőként dohányzom, soha nem volt párkeresési problémám, még társkereső közelében sem voltam. Nem hiszem, hogy sok összefüggés van, inkább sok nő dohányzik.
2017. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem függ össze a páratlanság a dohányzással.

Csak szimplán sok a dohányos nő.

Aki nem dohányzik és nem akar olyan párt magának aki viszont igen, ez mindkét nemre érvényes. Persze van aki elfogadja.

Emellett sok férfi is dohányzik, szóval egymást megtalálhatják és nem kell egyikőjüknek se lemondani a szenvedélyükről. Tehát nem függ össze.

2017. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ön sötèt,mint az èjszaka,ha ennyire rosszul làtja a dolgokat tàrsat se keressen,a nők 80%-a "antidohànyos biològus".
2018. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!