Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves lányok. Egy kis vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok. Egy kis vélemény szeretnék kérni. Mit tudnátok mondani rólam így első ránézésre?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a külső nem minden a belső fontosabb de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ha esetleg kérdésetek lenne felém vagy bármi más szívesen válaszolok.


[link]



2016. febr. 1. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azt a kesztyűt én kárpitot törölni használom
2016. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Neves bugyit vársz a nedves ablaktörlők láttán?
2016. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én leszedem a kárpitot és kézzel kitisztítom ;)
2016. febr. 1. 22:35
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi az,bmw?
2016. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Első körben az ugrott be hogy ez egy nagyon beállított kép de ahhoz képest szerintem nem túl jó.

Előre szólok már álmos vagyok és kevéssé tapintatos szóval akármit írok nem sértés.

Nekem ilyen nagyon kemény vagyok stílusa van a képnek ami számomra kicsit sem illik a pasihoz a képen. Olyan macis vagy (nem testalkatra hiszen azt alig látom csak valahogy ez jutott először eszembe) viszont azt nem tudom eldönteni hogy ijesztő vagy szimpatikus. Valahogy pozitív az első benyomás de ha tovább nézem a képet elbizonytalanodok.

Ezen felül autó buz.inak tűnsz. (ez nem negatív csak most nem jutott eszembe jobb kifejezés. Bocsi) Odafigyelsz a kocsidra már amennyiben a kocsi mögötted hozzád tartozik.

Ilyen apa kicsi szerelme jelleggel.

A külsőd átlagos. Már amennyit látni belőle.

Egyedül a hajad nem tetszik de nem vagyok fodrász így fogalmam sincs hogy lehetne jobb.

Nagyjából most ennyi jutott eszembe.

Hála az égnek nem tűnsz baltás gyilkosnak.

2016. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy rossz pasi. Bár a kép, a beállás meg ezek elég bénák, de azért nem rossz.
2016. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen saját. Ezen dolgozok munkaidőmön kívül. Igen nagyon egyáltalán nem tökéletes kép. És igen nem vagyok baltás gyilkos ;) Mackó egyáltalán nem vagyok csak a ruha csalós így.
2016. febr. 1. 22:43
 8/19 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Bulizgatsz a haverokkal néhanapjàn?
2016. febr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem a kép alapján olyan átlagosnak tűnsz.Nem kimondottan jóképű, de nem is csúnya. Megfelő öltözködéssel és testalkattal inkább jobb megjelenésű. Szimpatikus személyiséggel nyert ügyed lenne, nélküle értelemszerűen nem.

(Privátot nem kérek) 21L

2016. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 rrrrrreennnnn ***** válasza:

* Csak mert az első,ami feltűnt, a függőleges mélyrànc a szàd mellett. Ilyen fiatalon. Masszív éjszakai élet jele. De lehet csak szimplàn kevés alvàs..

Hvcs beütés.(helyi vagàny csàvò)Nagy àtlag egyébként.

Hajaddal valamit kezdhetnél viszont.

2016. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!