Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon velem miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon velem miért nem akar senki sem kapcsolatot?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, és már úgy érzem, hogy öreg vagyok, és mindenről lemaradtam. Már sokszor azt érzem, hogy örökre egyedül maradok. Főleg amikor látom, hogy más velem egykorúak már házasok, évek óta párkapcsolatuk van, vagy már gyerekük is van. Én hiába szeretnék párkapcsolatot, ha velem a férfiak nem akarnak. Amúgy lehet rá is vagyok már jobban görcsölve erre, főleg ennyi évesen. Mindig olyan pasikkal találkoztam, akik valamilyen ok miatt vagy csak szexet akartak, vagy nem akartak felvállalni. Pedig nem vagyok csúnya, átlagosan nézek ki. Ráadásul még soha nem volt szexuális kapcsolatom senkivel.
2017. máj. 15. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:

miért nem akarnak felvállalni?

nem feltétlen külső miatt, lehet a belső miatt is ez a dolog, főleg ha valaki buta, vagy olyan a stílusa...

nem lehet, hogy a szüzességed ami taszító egyeseknek? azt hiszik valami gond van veled, mert 26 évesen az vagy, tudnak erről?

A rágörcsölés elég nagy gond, abból simán elsülhet rosszul a dolog, mert nagyon erőlteted!


24F

2017. máj. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mintha én írtam volna ki a kérdést, ami megfogott, h nem akarnak felvállalni... engem sem, érdekesmód, pedig tanult nő vagyok, mások szerint dekoratív (szerintem nem, de ez most mindegy), szóval nem a megnyilvánulásaimmal és a külsőmmel van a baj. én sem értem, én annak tudom be, hogy vagy van nekik más, vagy egyszerűen nem kellek eléggé... nekem nagyon kevés partnerem volt 29 éves létemre, és tőlem is többnyire csak szexet akarnak, randira se hív senki, egyszerűen semmi sincs.
2017. máj. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
még azt hozzátenném, ha kapcsolatban vagyok, nagyon odaadó nőként viselkedem, tényleg komolyak mindig a szándékaim. volt ahol 3 hónap után szinte könyörögnöm kellett az illetőnek, h vigyen már emberek közé, mert ez nem kapcsolat... én nem értem :(
2017. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Komolyan megnéznék egy képet rólatok.

Ez a nem akar felvállalni dolog elég érdekes egy dolog. Miért akar valaki kapcsolatot olyannal, akit nem vállal fel? Mondjuk be kell vallanom, volt egy lány, akit ahogy kezdtem egyre jobban megismerni, azt mondtam magamban, hogy ezt tuti nem mutatnám be senkinek, mert sokszor érthetetlen helyzetekben, és olyan idegesítően tudott röhögni. Ez most elég viccesen hangozhat, de komolyan zavaró volt. És ebből kifolyólag szakítottam is vele, mert aztán nem csak ez volt a baj kettőnkkel. Rajta kívül mindenki mással úgy voltam, hogy alig vártam, hogy bemutathassam a családnak, a barátoknak, és akár az egész világnak. Sőőőt az egész világnak be akartam őket. :)


Amúgy nem vagy lekésve semmiről. 26 évesen még igencsak nem számítasz idősnek. Persze fura, hogy ennyire tudtad magadat tartani, annak ellenére, hogy voltak azért férfiak, akik szexet akartak. Mondjuk ez egy pozitív dolog is lehet. Önvizsgálat? Eljársz otthonról? Mit dolgozol? Milyen férfit akarsz? Adsz-e jelet a külvilágnak? Barátok?


26F

2017. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon, de nagyon nem vagy lekésve semmiről, komolyan mondom.


30+ nő vagyok és még én sem érzem azt a lehangoltságot, reménytelenséget, ami itt a leírásodból süt (pedig elváltam, kisgyermeket nevelek, de hidd el, így is van/lenne jelentkező).


Te is megfogalmaztad, hogy talán görcsösen akarod- tudom, hogy nehéz ezt tudatosan elengedni, de nem lenne haszontalan.

A másik, ami eszembe jutott: legyen tartásod! Ha egy férfi nem vállal fel, csak szexet akar és te nem, tehát nem egyeznek az igényeitek, elvárásaitok ilyen lényeges kérdésben, akkor nem kell megalkudni, csak azért, hogy legyen valaki.

Tartsd magad annyira jó embernek és elfogadható nőnek, hogy neked is kijár egy kölcsönös tiszteleten, szereteten alapuló méltó kapcsolat és nem kell, hogy lesüllyedj szeretőnek vagy valamilyen "barátság extrákkal" kapcsolat szintjére, ha nem akarsz.

Igen, sok ilyen "laza" kapcsolatot, felelősség nélküli "járogatást" kereső férfi van minden korosztályban (akár úgy is, hogy elkötelezettek, tehát otthon feleség vagy barátnő várja), ez kétségtelen, sajnos én is tapasztalom, de merj erre nemet mondani, ha neked ez nem felel meg, nem az elképzelésed.


Sok sikert kívánok neked.

2017. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gábor19... ***** válasza:
Járj el konditerembe, buliba, ott majd akad srác neked:)
2017. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy senkinek nem mondtam el hogy szűz vagyok. Egyszerűen nem tudom miért van ez.
2017. máj. 15. 14:23
 8/9 anonim válasza:
100%
Szia! Pont négy éve írtad ki ezt a kérdést. Változott valami? Én most jutottam el arra a pontra, hogy már senkinek sem kellek sehogyan sem. És nem tudom az okát. 33/F
2021. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy alakult azóta a sorsotok, van még itt valaki ? Remélem, boldog kapcsolatban éltek.
dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!