Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne úgy tekintsen rám minden nő, mint egy lelki társra? Miért van ez? Legyen én is büdös bunkó?

Figyelt kérdés

A környezetemből ritkán, főleg társkeresőn ismerkedem, de volt már, hogy itt gyakoriról is "összeszedtem" valakit. Eleinte minden nagyon jól indul, a rövid chatelésekből hamar hosszú oldalak lesznek, vagy több órás telefonbeszélgetések. Szinte mindig megkapom a következőket: csodálatos, sokoldalú ember vagyok, akivel bármiről lehet beszélni, és visszatérő motívum, hogy ha rossz a kedvük én mindig fel tudom vidítani őket. Ezekből azokban soha, illetve eddig csak 2-3 alkalommal lett mondjuk csók is vagy járás - az se tartott sokáig. De utána is elmondják, hogy mindenképpen meg akarnak "tartani" barátnak.


A külsőmmel szerintem nincsen gond, inkább azt érzem én is, hogy a hozzáállásommal van baj, de mi? Nem vagyok a mindenáron kedves aranyos jófiú, sőt inkább őszinte, csak alázás nélkül, mégis mindig lelki szemetesláda leszek, és rohadtul elfogyott most már a türelmem. Miért van ez a nőknél, és miért velem csinálják? Hogyan lehet kitörni ebből? 23/F


2017. máj. 15. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

szerintem azért, mert nem látnak benned többet, nem mernél feléjük közeledni, túl bizonytalan vagy a szemükben


24F

2017. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem azért, mert olyan nőket szedsz össze, akik pont hogy lelki szemetesládát keresnek. Amelyik nő inkább panaszkodik és kiönti neked a szívét, ő valószínűleg nem lát benned potenciális partnert. Ha tetszenél nekik, akkor inkább érdeklődnének és próbálnák a lelki gondjaikat kicsit később, fokozatosan adagolni, mert szeretnének jobb benyomást kelteni benned.

Egy pszichológiai könyvben olvastam, hogy ha azt szeretnéd, hogy "jó társaság"-ként élj az emberek fejében, akkor a panaszáradatukra ne reagálj. Tehát nem kell büdös bunkónak lenni, csak beszélgessetek vidámabb, érdekesebb, pozitív dolgokról. Aztán később, ha már úgy látod nyert ügyed van, persze hallgasd meg a problémáit is.

27/N

2017. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Engem az első barátom ezzel fogott meg pedig. Az első (plátói) szerelmi csalódásomon nehezen léptem túl, ő viszont szívesen hallgatta a nyekergéseimet.

Aztán vonzódni kezdtem hozzá.

De nem vagyunk egyformák.

2017. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Mert a szexuális vonzalmat nem az kelti fel, ha lelki szemetes vagy, hanem ha izgalmat váltasz ki a nőből, érezteted vele, hogy bejön, utalásokat teszel, stb. Ha te barátként viselkedsz, ne csodálkozz, ha annak is tekintenek.
2017. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2# Hááát...abban könyvben ezt valószínűleg nagyon helyesen leírták, csakhogy én pont az ellenkezőjében hiszek: igenis megvan a helye a "lelkizésnek", problémák kibeszélésének, mert csak ezáltal juthatunk előre, semmiképp sem azzal, hogy arról fecsegünk, hogy ki kivel jött össze meg b_szott ki a másikkal. A gond csak az, hogy ezzel a mentalitással rengetegen visszaélnek, és az ingyen pszichiátert látják benned vagy még azt sem, mert sokszor tényleg elég nekik az is, végigpofáznak fél órát.
2017. máj. 15. 11:05
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Megvan a helye a lelkizésnek, csak a sorrend rossz. Előbb legyél a szemükben pasi, és csak utána lelki társ.

Ez rosszul fog hangzani, de nagyon leegyszerűsítve valahogy úgy van, hogy egy nő azzal ad számodra "értéket", hogy lefekszik veled, te meg neki azzal, hogy figyelmet szentelsz rá. Ha ő megkapja, amit akar, anélkül, hogy te is megkapnád, akkor miért adná meg?

2017. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#5:

nálam néha fordítva van, én megszoktam hallgatni másokat, tök jól elbeszélgetünk és egyes csajok pont emiatt (mivel mást nem is teszek) tesznek egyértelmű jelzéseket...sőt volt aki elég konkrét volt...

én külön kezelem azokat akiknek lelkileg támogatást nyújtok és külön akikkel ismerkedem/többet szeretnék, lehet te túlságosan egybe mosod és nem érzik a közeledési szándékodat

vagy te mit teszel azért, hogy érezzék, hogy te többet akarsz tőlük?


24F

2017. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A nők többsége nem szeret gyengének mutatkozni az Alfa hím előtt, ott pont a legjobb formáját akarja hozni, ott nem fog nyavalyogni meg lelkizni,mert pontosan tudja, hogy evvel elriasztja a másik felet.

Aki meghallgatja a problémáit az "pasivava" besorolású, az lelki társ, szellemi támasz, semmi több. Hogy mivel éred el ezt az állapotot? Lássuk... túlságosan megértő Vagy és teljesen átengeded a terepet a Nők számára.....nem vagy elég határozott, fejleszteni kéne a kommunikációt....túlságosan tiszteled a másik nemet, nem úgy közeledsz feléjük, ahogyan azt elvárnák.

A határozottság ismérve hogy tudatosan kezdeményezel programokat (olyat amire a kiszemelt partnernek is van kedve), megmondod hol és mikor legyen puccba vágva, elmész előtte felmérni a terepet hogy legyen helyismereted és ne egy béna lúzer benyomását keltsed. Persze mindig van kivétel, az is tökéletes ha közös csajos programotok van, közösen leviszitek a kutyát a parkba sétálni és nagyon jókat beszélgettek és majd kialakul a szerelem...ilyen is van, de nem ez a jellemző. Valamivel fel kell keltened a másik fél érdeklődését és abban az egy tulajdonságban nagyon magabiztosnak kell lenni, ehhez kell némi önismeret.

Az utolsó kérdésedre a válasz...a Nők azért akarnak "pasivava" szerepben megtartani,mert akinek éppen nincs olyan barátnője,párja aki végig hallgatná a lelki problémáit az igenis lelki társat keres, de ebből Te vajmi keveset profitálsz. Pontosan tudják, hogy irányítható Vagy, arra használnak amire Te hagyod magad, ez nem a Nők hibája hanem sajnos a Tiéd!!!!

Tudom hogy nagyon keményen hangzik, de ha valaki lelki társnak kezel, azt otthagyod mint egy botot és nem nézel vissza, ezzel nem bántod meg a másik felet, ezzel a saját tiszteletedet alapozod meg. Ha határozott vagy nem fognak többet bepróbálkozni, keresnek mást.

2017. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem tudnék olyan pasival szexelni, aki nem a barátom/lelki társam.
2017. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"9" reagálva.....

Teljesen igazad van, de ismerkedési fázisban a sorrend nagyon nem mindegy!!

Először legyen mega kölcsönös vonzalom és utána alapozzátok meg a bizalmat, fordítva nem igazán működik.

2017. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!