Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy testépítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy testépítő csajjal, aki versenyeken is szokott indulni, külföldön, belföldön is?

Figyelt kérdés

Ismerkedek vele már két hete, volt pár tali is.

Valahogy most van, hogy lépni kellene egy szintet, de bennem van az, hogy megéri-e?

A csaj nagyon vonzó, jól néz ki.

Mindig is szép barátnőim voltak, talán a kisugárzás, talán megjelenésem, nem tudom, de mindig így sikerült.

Most fogok végezni az egyetemen, és a csajnak bejönnek az eszes pasik, azt mondta.

Ellenben én úgy állok a sporthoz, mint ő az elméleti fizikához:)

Kicsit kemény a csaj, jellemben és gesztikulálásban is, talán a hormonok miatt, mert mondta szed tápszereket a versenyek miatt.

Az a baj, frusztrál, hogy én alig vagyok 75 kg, ő meg ettől egy kicsit több, és jóval nagyobb a karja mint nekem.

Pl egy veszekedés alkalmával nem tudom visszaélne-e ezzel?

Szóval kételyek vannak, ki mit gondol erről, érdemes folytatni az ismerkedést?



#sportosnő
2017. máj. 15. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem, nekem nem tetszenek az ilyen nők.
2017. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kifejezetten csípem a sportos lányokat, de a testépítés nekem már sok, vagyis nem jönnék össze...
2017. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

attól hogy erős nem lesz agresszív is :D

ha neked bejön külsőre, akkor járjatok :) ezt csak te tudod eldönteni

2017. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők a hasonszőrű 'gyúrósjózsikat' kedvelik. Velük megvan a közös téma és az összhang,együtt készülhetnek a versenyekre,együtt feszíthetnek a tükörben . De ha pofára akarsz esni akkor próbálkozz,de eleve látszik hogy zavar az egész téged.
2017. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Több okot soroltál fel a lány ellen két hét után, mint amennyit mellette. Szerintem ne kezdj bele egy ilyen bizonytalankodó kapcsolatba. Pláne ha egy agresszív állatnak nézed csak mert edzettebb nálad. A kisebbségi komplexusodat győzd le ha tényleg tetszik neked a lány.

(Nem tápszert szed, hanem étrendkiegészítőt...vagy még szteroidot, de ne legyen igazam.)

2017. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hormon =/= tápkieg =/= tápszer...
2017. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mihez képest vonzó, és jól néz ki? A testépítés már nem az a szint ahol a klasszikus női szépség lakozik... az már csak egy szűk rétegnek szép és vonzó.
2017. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tápszer... azt a babák "szednek":D
2017. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd... a te életed, szóval ezt neked kell eldöntened, nem nekünk!


De azért hogy valami előrevivőt is mondjak már:

1. ő egy nő. Bármennyit is "építkezik", akkor is nő marad.

2. te meg egy férfi vagy.

2017. máj. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Kíváncsi vagyok :D
2017. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!