Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érdemes ilyenkor odamenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdemes ilyenkor odamenni lányokhoz?

Figyelt kérdés

Sokszor megtetszik egy lány buszon villamoson vonaton stb, vagy hivatalba vagy egyéb helyeken.

És nézni kezdem őket, mosolygok rájuk, próbálom a szem, kontaktust felvenni, de eddig semmi, csak elfordultam rám sem néztek, ha észrevették hogy próbálok velük így kapcsolatba lépni csak elfordultak stb.

Ilyenkor akkor nem érdemes odamenni hozzájuk, mert úgysem akarnának?


2017. máj. 15. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Akinek tetszel szintén keresi a szemkontaktust vagy elmosolyog.
2017. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor csúnya lennék, mert eddig egy lány sem kereste??
2017. máj. 15. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha utana visszanez tobbszor, akkor erdemes lehet. En is reflexbol elkapom a tekintetem, ha osszenezunk valakivel, akkor is, ha tetszik. De ha tetszik, tuti, hogy visszanezek ra megegyszer.
2017. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor reflexszerűen elkapja a tekintetét a legtöbb ember, ha megszólítod őket ismerkedési célból, akkor meg reflexszerűen leblokkolnak. Nem egyszerű ez.
2017. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit nevezel érdemesnek? Olyan szempontból nem érdemes, hogy nem lesz 50% fölötti sikered. Sztem időpazarlás, de ehhez jogod van :)
2017. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár sajnos sok a bunkó, ostoba, beképzelt, vagy éppen frigid csaj a mai világban, ha nem próbálkozol, sosem lesz sikered, és csak azon fogsz rágódni, hogy mi lett volna, ha megpróbálod. Semmi nem jelent semmit, az sem 100%-ig a tetszés jele, ha szemeznek veled, lehet, hogy a csaj arra gondol, hogy mit nézel rajta ennyire. Én is szemeztem - és megismerkedtem - a vonaton egy olyan csajjal, aki kis aranyosnak, normálisnak tűnt, utána meg kiderült, hogy idegbeteg, ostoba liba, aki az őt leszaró "jópasik" után fut. De olyan csajba is belefuthatsz, aki képtelen a szemkontaktust tartani, mégis örülne annak, ha megszólítanád. Egy szó mint száz: a látszat néha csal, ha úgy érzed, hogy oda akarsz menni, akkor menj oda. Sok vadbaromba fogsz belefutni, ez tény, de ha nem lépsz semmit, akkor sokkal kisebb az esélye annak, hogy összejöjjön valami. Egyébként sajnos nagyon nehéz a mai nők figyelmét felkelteni, vagy csak a legjobb pasikat hajlandóak észrevenni, vagy az állandóan csicsergő, pucsító, kikent-kifent tucatcsajokba botlasz bele, akiknek soha nem esik ki a kezükből a telefon, mert kényszeresen fb-oznak, de néha megesik, hogy értelmes nőket is találsz, bár az ilyeneket időnként tényleg nagyítóval tudod csak megtalálni.
2017. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az előző mondja. Én lány vagyok, és volt hogy már szólítottak le a metróban és párszor randiztunk. Nem azért nem keresem a szemkontaktust mert fúj pasik meg csak szépfiúk meg ilyenek, hanem csak bambulok előre, de nem lennék bunkó ha leszólítanának. Persze nyilván vannak olyan csajok is sajnos, de a lényeg, hogy próbálkozni kell :)
2017. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha úgy maradnak - félrenézve -, akkor nem nagyon.

(Akadnak kivételek - a "tökéletes rejtőzködők", de őket hagyd is a fenébe, mert alapból nem akarnak kapcsolatokat.)


Ha viszont újra rád sandítanak, akkor viszont NAGYON.

2017. máj. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!