Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem túl előnyös az arcom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem túl előnyös az arcom, attól még érdemes utcán odamenni lányokhoz?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk nem a rondáknál próbálkoznék. Ja, és a "ha jó a dumád" típusú válaszokat mellőzzük. Nem fogok hülye, erőltetetten humor szövegeket mondogatni.

Arra gondoltam, hogy egyszerűen megkérdezem, hogy van-e egy kis idejük, és ha igenlő a válasz, akkor elkérem az elérhetőségüket. Működhet?


2013. febr. 14. 22:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Utcán? Neeee
2013. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akkor mégis hol, ember? Próbáltam a netes ismerkedést, de nem jött be. Zavar, hogy nem látom a nonverbális jeleket.
2013. febr. 14. 22:23
 3/21 anonim ***** válasza:
szerintem utcán kevés lány fog ismerkedni, legalábbis először az emberben az van, h ez nem szokványos, meglepődés, aztán már el is száll a bátorsága a srácnak is, legalábbis nálam így
2013. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nekem nem száll el a bátorságom. Az esélytelenek nyugalma... :D
2013. febr. 14. 22:26
 5/21 A kérdező kommentje:
De ha tudtok alternatívát, nekem az is jó.
2013. febr. 14. 22:27
 6/21 anonim ***** válasza:
Utcai ismerkedés rengeteg kudarccal jár, ha nem vagy jóképű. 10-ből, de jobban megközelíti a valóságot, ha azt mondom 20-ból 1 lány fog igenlő választ adni. De ettől ne menjen el a kedved, felejtsd el, és menj a kövihez, csak az járjon a fejedben, hogy úgy is lesz olyan aki bele megy a dologba. Én is így csináltam, bár engem a rengeteg elutasítás egy idő után padlóra küldött, és csak most kezdtem újra.
2013. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
namost, nem tudjuk, hogy a elönytelen arcod ellensulyozására rendelkezel e valami más értékkel (pénz, hirnév, hatalom, akármi)...ha nem, és mondjuk csak egy tök átlag szürke fószer vagy, akinek 0 a stilusa, akkor eléggé korlátozottak a lehetöségeid. Odamehetsz nőkhöz, akik a kategoriádba esnek, vagy alattad vannak. Ezzel viszont az a baj, hogy a csunyácskább nők totál nincsenek felkészülve arra, hogy leszolitsák öket az utcán, meg amugyis tele vannak kisebbségi komplexusból fakadó köcsögséggel, ezért ha le is szolitod öket, akkor nem tudnak mit kezdeni a helyzettel és megjátsszák magukat, bunkóznak, stb. Egy értelmes és szép nő tudná kezelni a helyzetet, de a gyérebb lányok nem. Lehet utcán ismerkedni, sőt bárhol lehet ismerkedni, de tudd hogy mit csinálsz és mit csinálhatsz.
2013. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm ronda mint a bűn, meg még alacsony is és rendszeresen ha megyünk valahova beszólogat lányoknak, odamegy ismerkedni és van, hogy sikerrel jár... oké lehet 100ból 1 jön össze de az még mindig több, mintha mindig otthon kuksol valaki és várja a jobbnál jobb nőket:D
2013. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem kell hülye, erőltetetten humoros szövegeket mondani. Add önmagad (pont annyi humorral, amennyivel alapjáraton rendelkezel), és ha a stílusod bejön a lánynak, akkor pont le fogja szarni, hogy hogy nézel ki. Az arcát senki sem a piacon vette. Aki meg ezt nem képes felfogni, azzal nem is érdemes foglalkozni. Egyébként nem kell kapásból leszólítani őket, mert borítékolom neked, hogy az nem fog menni, először kérdezz rá vmi hülyeségre, h legalább azt lásd, hogy kommunikálós kedvében van-e.
2013. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Csúnyákhoz eleve nem megyek oda. Igazából inkább vagyok egyedül, mint olyannal, aki nem tetszik. De a netes ismerkedésből elegem van. Fűt a cselekvési vágy. :D

Tudom, hogy a sikerre nincs sok esély, de ki tudja, hátha egyszer összejön.

2013. febr. 14. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!