Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szinglik évekig azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szinglik évekig azok a 20-30-as férfiak, akik szilárdan vallják, hogy "az első randin dől el minden"-tele vannak ilyenekkel a társkeresők?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert statisztikailag pl. ha havonta min. 3 nővel így találkozik egy férfi, az már évente majdnem 40 nő. És az is érdekes, hogy éppen ezek a férfiak mondják már azt az ismerkedés elején, hogy már évek óta nincs komoly kapcsolatuk.

Hol a gond? Miért nem dől el évente legalább egy pár alkalommal az első randin úgy a helyzet, hogy a férfi nyitott legyen komoly kapcsolatra és határozottan kezdeményezzen?

Most egy kicsit próbáljuk mellőzni a rongyrázós, nulla nőket ebből a témából. Köszönöm. 28N



2017. máj. 16. 18:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%
Azért, mert nagy férfitöbblet van, és a nők nem nagyon fektetnek (egyáltalán nem) energiát a társkeresésbe, csak regisztrálnak, és várják a leveleket. Kapják a leveleket a gátlástalan alfahímektől, akik tudják hogy kell a nőt megfogni, majd megdugják, dobják, és jön a "minden férfi disznó, csak dugni akar", vagy kapják a kukis képeket a hülyegyerekektől, a normális férfiak üzeneteit pedig olvasás nélkül törlik mert nem elég feltűnő...
2017. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Tapasztalatból mondom, hogy javarészt az ismerkedés sikeres végkimenetele NEM a férfin múlik. Hogy miért? Nagyon egyszerű az oka: nem tehetjük meg, hogy válogassunk mindenféle abszurd szempont alapján, míg a nők igen. Mondok egy extrém példát: ha te nőként elfingod magad a randin, a pasi maximum nevet egyet, de ha tetszel neki, semmi akadálya a folytatásnak. Fordított esetben garantált, hogy a nőt nem látod többet, hiába vagy egy adonisz. Nekem a legtöbb első randimat nem követte második, és nem azért, mert én nem akartam, vagy ne láttak volna rólam képet. A legkülönbözőbb kamu dumákkal ráznak le: "nem állok készen egy kapcsolatra", "elsiettem az ismerkedést", "egy hónap múlva már külföldön leszek". Ritább esetben azt kapom meg, hogy nem vagyok az esete, vagy nem ilyen típusú srácot keres, netán csak annyit, hogy ne erőltessük, indoklás nélkül. Sokan pedig a könnyebbik végét választják: a randi után eltűnnek, mint a kámfor, ignorálják az üzenetemet, a sunyibbak még le is tiltanak. Pedig nem vagyok ronda sokak szerint, jó melóm van magas fizuval, lakásom, autóm. Azt mondják, görcsösen akarom, hogy legyen már valakim, és ez látszik a viselkedésemen. De hogy ne görcsöljek, mikor 9 hónapja dobtak ki, és azóta legfeljebb olyan lányok szerettek volna ismerkedni velem komolyabban, akik iránt semmi vonzalmat nem éreztem? Lehet, hogy a számomra vonzó lányokkal is úgy kéne viselkednem, mint azokkal, akik nem tetszenek? Talán sosem derül ki, mert beleuntam, töröltem magam a társkeresőről, inkább várom a csodát az élettől.
2017. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
85%

#7-es vagyok.


Én pedig tapasztalatból mondom, hogy majdnem mindig a férfin múlik a sikeres végkimenetel. Lehet áltatni magunkat, a fejünket a homokba dugni. Én azt tudom, mi vonzó és mi nem, mi épít és mi rombol, és ezeket nem én találtam ki, az emberi psziché így működik. De a férfiak 97%-a nem érti ezt, és nem érti a nőket sem.


Ha ez a mentalitás, hogy "nem tehetjük meg, hogy válogassunk", akkor nem is fogsz. Igen is megteheted, én is megteszem. Persze, bele futok elutasításba, de kit érdekel. Van ezer millió másik. Sosem fogom vissza magam. Nem játszom meg magam. Mégis válogathatok. Nem, nem vagyok gazdag. Nem, nincs BMW-m. Nem, nem vagyok magas. Nem, nem vagyok Brad Pitt fizimiskájú. S lám, mégis sikerül.


"Nekem a legtöbb első randimat nem követte második" -> Mert manipulálni/visszafogni magadat/túlnyomulni/túl jó képet/túl kedves képet próbáltok kialakítani, flörtölés, vonzalomépítés, szexuális feszültségkeltés nélkül, túl gyorsan akartok túl sokat, egyből keresitek, nem hagytok időt és esélyt egyáltalán arra, hogy az érzelmek/történések leülepedjenek, és kialakulhasson érdeklődés, vonzalom. Honnan tudom? Mert megkapod a kamu szövegeket, ami mind bullshit:


"nem állok készen egy kapcsolatra", "elsiettem az ismerkedést", "egy hónap múlva már külföldön leszek"


" Pedig nem vagyok ronda sokak szerint, jó melóm van magas fizuval, lakásom, autóm." -> Ez meg mind lósz@rt sem ér, ha nem értesz a nőkhöz.


"olyan lányok szerettek volna ismerkedni velem komolyabban, akik iránt semmi vonzalmat nem éreztem" -> Mert náluk lesz@rod, nem fogod vissza magad, magadat adod teljesen, nincs megjátszás, nem emeled magasba őket, nem bálványozod. MINDEN nőt egyformán kell kezelni. De a férfiak ezt nem értik meg.


33F

2017. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!