Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon elrontottam az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam az első randit lehet emiatt nem fog akarni a nő?

Figyelt kérdés

Egy kedves aranyos csinos lánnyal randiztam a netről.

Mindjárt éreztem a kémiát egy óra múlva már egymás szájába voltunk. Egész első randin szinte csak csókolóztunk.

A randi végén hazakísértem a lányt és mondta hogy ha gondolom felmehetnék egy kicsit hozzá. Én nálam ez hosszú idő és mondtam is neki hogy egy hónapnál előbb nem megyek fel lányokhoz mert kell nekem azaz érzelmi kötődés


2017. máj. 10. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet.
2017. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, legalábbis az én szememben nagyot nőttél volna, ha a csaj helyében lennék. Persze lehet, hogy ő meg többet nem is akar tőled, csak szórakozni.
2017. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha neki is komolyak a tervei veled, akkor nem hiszem. Bár van, akinek ez bántaná a nőiességét, mert "annyira akkor nem vagyok vonzó, hogy ezt elérjem nála?"... De ez ritka.:)
2017. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt nem fog akarni, akkor nem illenétek össze amúgy sem.
2017. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi a fenének kellett 1ora után smarolni?
2017. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vészes

Szerintem én még örülnék is neki

2017. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lány sem lehet egy erkölccsősz, ha már nyalt-falt egy óra után
2017. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert törvényszerű, hogy 1 hónap után lelki kötődés lesz? :D

"Hanyadika is van ma? Hopp, 1 hónapja randizom Gizivel, akkor már meg is van a lelki kötődés, mehet a móka"


Amúgy a smároláshoz nem kell semmiféle kötődés?

2017. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindent megtudhattatok egymásról, ha nem is tudtatok beszélgetni a folyamatos smárolástól. Szerinted ha a csaj ezek után fel akart hívni akkor tuti beszélgetni akart mi?

Hanyagold.

2017. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nos nálam már 2. randi se lenne, ha az elsőn fölinvitálna a lakására...
2017. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!