Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az igazság a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az igazság a társkereső oldalakkal kapcsolatban? Ki hazudik?

Figyelt kérdés

Nők, csinos női ismeréseim panaszkodnak hogy nincs normális férfi társkeresőn, pedig esélyt adnak a macis pocakos nem helyes férfiaknak is hátha jó a személyiségük. De vagy szexre akarják őket csak vagy durván agresszív, valami bibi van velük.

Férfiak meg panaszkodnak hogy egy normális nő sem ír vissza, el vannak szállva maguktól az ottani nők, csak egó nevelésre használják stb.


2017. máj. 17. 07:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Valahol a kettö közt.


Uyganis van rengeteg férfi meg nö, aki nem párt, csak szexet keres, vannak mindkét nemböl olyanok, akiknek irreális elvárásai vannak, vannak aggresszívak és vannak beképzeltek, meg vannak normálisak is - azaz ugyanúgy mindenféle ember, mint a valós életben.


Persze nem könnyö megtalálni azt a keveset, aki neked/az igényeidnek éppen megfelelne és ez kölcsönösen így van, amásiknak is éppen te tetszel meg.

2017. máj. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Én voltam az egyik legnagyobb oldalon, pár hónap alatt több ezer levelet küldtem el, alig jött vissza egy-kettő, "bocs, nem téged kereslek" válaszlevél, előfizető voltam, kitöltött profillal, fényképpel...

Szerintem nagyobb az esély a teskóban a pudingos polcnál!

42f.

2017. máj. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

En nemreg tettem kirandulast az internetes huspiacon. Hat, borzaszto.

Iszonyu sok farokfotos, felanalfabeta irogatott.

Ezekre nem is valaszoltam.

A kovetkezo szuron azok buktak meg, akik probaltak megvenni.

Ket pasival jutottam el offline randiig. Az egyik folyamatosan itatni akart, a masik bevagta a passziv-agressziv durcit, mikor szoltam, hogy indulnom kell haza, raadasul a hetvegem nem szabad.

Vegul IRL jottem ossze a parommal, es orulok, hogy az egesz online ismerkedesbe csak egy honapot oltem bele.

26/n

2017. máj. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Költőnő? ***** válasza:
72%

Én anno háromféle típusba futottam bele. Ezen belül vannak halmazok és leágazások, de ez a három fő.

1. Csak szex, nem is titkolja, szinte azonnal vagy minimális bevezetés után a tárgyra tér.

2. Egy kedves szó után már a születendő gyermekeink nevet tervezgeti, nagyon izzadságszagúan próbálkozik, szinte levakarhatatlan.

3. A viszonylag normális, akiről első ránézésre nem tudod, hogy szexet akar-e, nem is lóg ki a nyelve a nagy loholás közben. Tán mondanom sem kell, hogy utóbbiból volt a legkevesebb.

2017. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Ezt a látszólagos ellentmondást simán fel lehet oldani, ha megérted, hogy a nők az ún. normális férfi alatt egészen mást értenek, mint amit mi férfiak gondolnánk.


A nők számára - és ez a társkereső oldalakon még inkább igaz - a férfiak legalább 95% elfogadhatatlanul ronda/alacsony/csoró vagy ezek kombinációja. Egyszerűen méltatlannak találják a férfiak széles tömegét magukhoz, pedig általában maguk sem számítanak éppen egy főnyereménynek (nem véletlen kötnek ki ezeken az oldalakon).


Így tehát, az abszolút top-férfiak kivételével, minden férfi a de-gáz kategóriába esik, független attól, hogy mennyire értelmes, normális levéllel indít.


Ezen felül még ott van a nagyon, nagyon mélyen gyökerező áldozat-mentalitás. Akármennyire kényelmes és előnyös helyzetben vannak a nők a társkeresés terén, bármennyi férfi közül is válogathatnak kedvükre ezeken az oldalakon, AKKOR IS csak arról képesek beszélni, mennyire rettenetes dolguk van (lásd pl. fentebb).

2017. máj. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

5-ös válaszoló kábé rátapintott a lényegre.


Nekem az a tapasztalatom, hogy amennyiben én kezdeményezek, akkor nagyjából 1-3% közé esik a csajok válaszolási aránya, és ebben benne vannak az elutasító válaszok is. Többi annyit se ír hogy "bikmakk". Pedig kedves vagyok, jó fej, humoros, sportos és jó képű, (ez utóbbi mások szerint persze), amilyet a reglapok alapján a legtöbb csaj keres. Viszont semmi utalás nincs anyagi helyzetemre, lehet ez a baj?


Fent említettek miatt most már nagyon ritkán vetemedek arra, hogy bárkinek is írjak, azt is csak akkor, ha úgy ítélem meg hogy sok mindenben passzolunk az illetővel egymáshoz. De az arány nem változik. Így aztán marad az, hogy hagyom, hogy a csajok kezdeményeznek, akik nagy része persze nálam idősebb álmodozó "mamika", vagy túlsúlyos, vagy egyszerűen nem tetszik.


Ezt nem panaszképpen írom, csak felvilágosításképpen. Mindig sikerült csinos barátnőt találnom vagy élőben, vagy neten, de a társkereső oldalaktól nem szabad csodát várni. Én is úgy vagyok vele, ha befut ott valami, akkor oké, ám ha nem, az se baj...

2017. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

A nők nem hazudnak, már ha úgy vesszük, hogy a "normális pasi" náluk a felső 5-10%-ot jelenti...


Egyébként a nők nagyon lazán tudnak válogatni a ténylegesen normális pasik közt (úgy is hogy 1-2 képen túl semmit sem töltenek fel), de nekik az nem elég, mindig jobbat akarnak. Persze vannak kukimutogatók, és csak szexre menő "jópasik" akiknek bizony szinte mind visszaír, mert hát "jópasi", de nem olyan nehéz ezeket kiszűrni, főleg úgy hogy 5-10x annyi férfi van párkeresőkön mint nő, és a nők is kezdeményezHETnének (de nem teszik)...


Ellenben a férfiak, akár még az átlagosan jóképűek, jó alakúak, akikkel minden rendben van, olyan 5%-os válaszadási arányra számíthatnak, és annak az 5%-nak egy része is "bocs nem", vagy teljesen passzív 1-2 szavas válaszokat adó passzív nő lesz.


Nem kell a rizsa, 2 évig voltam sokféle társkeresőn férfiként, valós profillal, DE kipróbáltam női profillal is (egy csinos, de átlagos nő képével), és 120 darab 1 hét alatt kapott levélből 2 darab volt kukis, volt vagy 20 "sziamizu" típusú, és a többi mind rendesen megírt normális üzenet volt, szinte sajnáltam az íróikat hogy így átcseszem őket.


A nők nem csak arról szoktak panaszkodni, hogy nincs normális férfi társkeresőn, hanem úgy általában arról hogy nincs normális férfi. Én is hallom ezeket, a baráti körben is van egy nagyon szép, sikeres lány, aki sír hogy nincs normális férfi, mert az a 2 férfi akivel összejött az utóbbi 5 évben, megdugta párszor, majd eltűnt... És vajon na kik voltak ezek az eltűnős pasik? Hát persze, hogy a tipikus "jópaseee"-k nagy kábító dumával, alfahímnek látszással... Persze a csak simán átlagos, nagyon hűséges próbálkozó havert IS lepattintotta a lány, mert az neki nem elég jó, és inkább a barátnőjének, a kapcsolat miatt magabiztossá vedlett férjére volt nyitott...

2017. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
A nők azokra panaszkodnak, akik náluk kezdeményeznek, mert saját maguk lusták kezdeményezni.
2017. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Aki agresszív, az a sok elutasítás miatt az.

Gondolj bele, hogy mondjuk játszol egy játékkal, de már az első pályán nem jutsz túl. Az első pár alkalommal még maximum sóhajtozol egyet, viszont a 10. game over-nél begőzölsz, és beindul a rage.

Az utóbbi időben én is elkövettem ezt a hibát sajnos. Aznap már a 3. csaj játszotta el, hogy elolvasta az üzenetemet, és órák óta semmi válasz, pedig fent volt. Na, több se kellett nekem, úgy leugattam, hogy le is tiltott. Na ezt ne. Ilyenkor kell elszámolni 10-ig, és azt mondani, hogy most pár napig jegelem a dolgot.

2017. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők buggyantak lettek, ez itt a probléma és még tele vannak előítéletekkel.

Elég nagy kurv.á.z.ós hírében állok, elég sokféle nőcivel beszéltem. Volt egy nagyon jó fej kedvenc pros.tim, aki abbahagyta a szakmát és azt mondta nekem, hogy most már ki van a pénz, jöhet a vőlegény és a baba.

Feliratkozik egy társkeresőre és kész.

2017. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!