Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nők mennyire veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők mennyire veszik észre, mennyire tudják élvezni az itteni férfitöbbletet?

Figyelt kérdés

A KSH szerint is durva férfitöbblet van, de ha elmész egy szórakozóhelyre akkor meg ennek a hatványozott verziója látszik élőben. A nők ezt mennyire érzik, hogy ők most értékesek, mert kevesebben vannak és hiány van belőlük? Mit élnek ilyenkor át amikor elmennek egy szórakozóhelyre, felregisztrálnak egy netes társkeresőre, vagy akár csak a hétköznapi életben élnek. Mennyire veszik észre, hogy ők ott értékesek, és miben nyilvánul ez meg számukra?


Nem tudom érthető-e a kérdés... maga az érzésre, és azokra a dolgokra vagyok kíváncsi amit ilyenkor észrevesztek, vagy történik veletek.


2017. máj. 17. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Attól még nem lesz valami értékes, hogy kevés van belőle.

2. Én nem vettem észre, hogy durva férfitöbblet lenne. Esetleg ha hegesztőnek tanulnék, akkor talán.

3. Mindegy, hányan akarnak megrakni, ha komoly kapcsolatot úgyis nagyon kevés srác akar. (Van barátom, így lehet találni olyat, aki komolyat akar, csak amíg ez megvan, addig a másik csoport is fáradhatatlanul ír, és ez inkább idegesítő.)


21/L

2017. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

S nem beszélve arról, hogy akik itt nőnek adják ki magukat, mennyire veszik észre, mennyire tudják élvezni az itteni férfitöbbletet?

:D

2017. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Dehogy van férfitöbblet a valóvilágban. Én egyetemi szórakozó helyekre jártam utoljára és 50-50% volt a két nem aránya.

A netes társkeresők fele sem igaz. Hány férfit(kisfiút) olvastam itt, hogy "nőként regisztráltam és beszélgettem mert kíváncsi voltam"...na szerinted, hány igazi nő van fent??

A normális pasit nagyítóval kell keresni így akiket ismerek és tényleg normálisak (nem csak mint az itteniek annak hazudják magukat) azokon csüngenek a csajok :D boldogok is rendesen :D

23/N

2017. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Tanultam olyan helyen, ahol 10% volt a lányok aránya. Ehhez képest párkeresés szempontjából ez semmi előnyt nem jelentett. A pasik többsége fülét-farkát behúzta, és meg se bírt mukkanni női társaságban. 4 év alatt talán 3 volt aki bepróbálkozott (többszázból). Abból is egy olyan, hogy randit már nem mert kérni, pedig láttam rajta hogy szeretne.
2017. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Istenem, bár úgy élnék, hogy ezen gondolkozzak szabadidőmben. A büdös életben nem merengtem még ezen, minek? Tudok rajta változtatni? Nem. Pont teszek rá, hány nő van, meg hány férfi, nem hogy értékesnek találjam magam ettől. Omg...
2017. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem unod még ezeket a kérdéseket a férfitöbblettel?
2017. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én ezt nem nagyon érzékelem, mert nem járok diszkóba, nem az én közegem, utcán és buszon nem látok baromi nagy férfitöbbletet, és egyetemen meg munkában mindig olyan helyen voltam, ahol több a nő. Társkeresőn nem voltam, mert 23 évig nem volt senkim (de még olyan ember sem, aki próbálkozott volna és normális volt... a normális alatt azt értem, hogy nem szellemi fogyatékos, betépett, pohos kancigány, perverz akinek már a 3. kérdése is a szexre utal, csak szexet akaró, nagyapám korú, alkesz, csöves vagy az utóbbi 3 kombinációja), és amikor pedzegetni kezdtem a gondolatot, hogy felmenjek társkeresőre, egyszercsak elkezdett érdeklődni irántam egy normális férfi (még mielőtt vki elkezdené, túlsúlyos, nem izmos, foghíjas, anyjával lakott 28 évesen és én keresek többet). Biztos buliban meg társkeresőn van többlet, de mivel ott nem voltam, nem tapasztaltam, és nem nyilvánult meg számomra semmiben.
2017. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Járok erre-arra de nem tünt fel,és nem is igazán foglalkoztam evvel.S ha még igyis van se érdekel. Van jobb dolgom is.

Illetve ez nekem se jó,se rossz.

2017. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

-A KSH szerint nincs durva férfitöbblet

-Nem éltem meg jól, hogy amikor elmentem bulizni, hozzámdörgölözve próbáltak velem ismeretlen férfiak táncolni ki tudja minek a reményében, ezért már nem is járok sajnos bulizni

-Netes társkeresőn mindig a harminc évvel idősebb és/vagy tanulatlan férfiak találtak meg, akik nem értenek az őszinte, de udvarias nemet mondásra


A gond az, hogy a mennyiség a nagy, nem a minőség a jó :( Akkor meg inkább vagyok egyedülálló.

2017. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mégha igaz is lenne amit írsz, akkor is le*arnám. semmilyen érzést nem vált ki belőlem. buliba nem járok. netes társkeresőn nem vagyok fent. villamoson pedig nyanyákat látok sokat.
2017. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!