Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első randira érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira érdemes lenne fater Teslájával menni, ha elszeretném kápráztatni a lányt?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk meg, holnap lenne a tali. Rajong a sportmotorokért, és jobb autókért a leányzó, neki is van egy sportmotorja, meg egy régebbi sportkocsija.

Azt mondta szeretne egy testlát élőben látni, belülről is, ezért gondoltam erre.

Persze a szüleim odaadják, hiszen sokat járok vele.

Persze utána a saját kocsimmal mennék majd a talikra(mercedes c 220cdi).

Ez is bejön a csajnak, de azt mondta ha lehet a teslával menjek.

Pasik ti megtennétek ezt első randin a lányért?



2017. máj. 17. 17:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, biztos én vagyok h.lye, de mindig elképedek, amikor valaki az aktuális kapcsolatában bmw-s, mercis, audis pasinak definiálja a párját. A párom húga egy éve járt egy pasival és legfontosabb információ amit megosztott először, hogy milyen motorja és milyen kocsija van.A bátyámnak bmw-je van, de ahogy öregszik, pont úgy kopaszodik és hízik, mint a postásunk.
2017. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
74%

Mikor elolvastam a kérdést azon gondolkodtam mi a franc az a Tesla?? (látszik nem értek a kocsikhoz) Így azt akartam javasolni, hogy tökmindegy azzal mész-e vagy sem.

De miután olvastam, hogy ez egy jó közös érdeklődési pont a lánnyal, így azt mondom miért ne? legalább lesz miről tutira beszélnetek. Én is szeretem ha van a másikkal egy erős érdeklődési pontom.

N

2017. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%

Ha a lány rajong az autokert és neki is van motorja, autója, akkor hogy a csába jön ide az idióta golddiggerezes?

Ráadásul egy autó marhára nem az a kategória.


Szóval igen, ha érdekli kifejezetten az autó, és látni szeretne egy ilyent, akkor menj azzal.

2017. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

ez itt ha jól érzem, pont nem a gold-diggingről szól, hanem közös érdeklődésről.

Ha művészcsaj lenne, és azt kérné hogy az első randira vidd magaddal a kedvenc versesköteted, senkinek a szeme se rebbenne.

Na, őt nem a versek érdeklik, hanem a kocsik. Mivel saját sportmotorja és sportkocsija van, amikkel gondolom foglalkozik is, nem olyan típusú csajnak tűnik aki a az autód árával fordítottan arányos idő alatt teszi szét a lábát, csak érdekli a Tesla. Kocsikázós randi, jó az.

2017. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
29%

Jót mosolyogtam.

Elmondom én hogyan csinálom: van egy mercedesem, de első jó pár találkára egy nagyon régi opellel járok.


Vigyázz, gold-digger szagot érzek!


33F

2017. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
26%
14.: de az legalább saját verseskötet, nem apucié
2017. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
70%

Neki is van motorja meg kocsija, és érdekli ez az egész. Nekem is van olyan barátnőm, aki fogyasztásról meg hengerről vagy miről beszél, én meg csak annyit látok, hogy szép a színe. Szerintem ez nem golddigger. Ez olyan lány, akivel el lehet menni autókiállításra és élvezi is.


Röhögjetek ki, nekem megállt az agyam a kérdés elolvasásakor, hogy Tesla tekerccsel hogy a manóba lehet randira menni, bár kétségkívül elkápráztató lenne.

2017. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%

Ti értelmi fogyatékosok vagytok? Vagy nem tudtok kis betűt olvasni? Nem azt mondta a csaj, hogy vagy a Teslával jössz, vagy letojom a fejed, hanem a közös érdeklődés miatt szeretné megnézni, és azt is tudja, hogy nem a srácé.


Gondolom, most fellelkesültetek, hogy valahol közölhetitek az általánosító, általatok igaznak hitt bölcsességeiteket, de ez nem az a kérdés.

2017. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
42%

12 hádebuta vagy. ;D. Tesla egy 1856-ban született szerb nemzetiségű embör volt, aki az usába ment, hogy Edisonnal dolgozhasson személyesen és marha nagy feltaláló legyen.

Pua a csávó és "wingmannal" menne az első randira, mert még parázik. Így már érted ? ;)

30/f

2017. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én meg imádom Elon Muskot, mégsem kértem a barátomat, hogy hozzon nekem egy SpaceX műholdat :D
2017. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!