Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi aki évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi aki évek óta egyedül van és mar ott tart hogy fizetne is azert hogy egy csinos lannyal együtt töltsön egy kis időt az mennyire szánalmas?

Figyelt kérdés
Válaszokat,korral,nemmel
2017. máj. 17. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Felőlem, akkor menjen el és fizessen. Engem nem zavar, amíg nem itt siránkozik

23/N

2017. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Hm,én ezt megértem sajnos már itt tartunk!

Aki szokta nézni a startapros hirdetéseket az megérti miert mondom ezt!Rengeteg nő ebből él és van aki több 100ezret ker ,persze ez már a ló másik oldala!

2017. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amíg van kereslet, addig kínálat is lesz.
2017. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas, de nincs meg a varázsa. Nyilván te is szeretnél normális kapcsolatot, szerelmet, csak ennyi idő után már felütötte a fejét a kilátástalanság. Szerintem ne ennyire az anyagi része körül forogjanak a gondolataid, hanem járogass el ilyen-olyan rendezvényekre, programokra, autós találkozókra, stb., esetleg próbálkozz neten, de a lényeg, hogy komoly kapcsolatot, érzelmeket keress, ahol bizsergés van, és hagyj fel ezzel a rideg, anyagias gondolkodással.
2017. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy intelligens ember mindig talál magának partnert. És mindenkinek meg van a lehetősége arra hogy fejlődjön. Azok fordulnak ilyesmihez akik erről lemondanak. És én ezt tartom szánalmasnak hogy valaki nem hajlandó dolgozni magán. És ugyan ez elmondható azokról a lányokról akiknek ugye fizetnél. Nem kellene hogy ilyen "munkájuk" legyen de mégis ezt választják mert könnyebb mint tanulni, küzdeni önmagunkért. És ez az ami baromi szánalmas. 26/L
2017. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Keressen egy gyerekes nőt, annak úgyis mindegy
2017. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel az a gond, hogy könnyű rászokni. Jó elmész 1-szer és utána úgy leszel vele, hogy már mindegy és azon kapod magad, hogy normál párkapcsolatra nem is törekszel.
2017. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6.: honnan veszed ezt a baromságot, te gyerekes nő vagy?
2017. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy ez nem feltétlenül rossz dolog. Ha valaki hosszú idő óta nem tudott kialakítani párkapcsolatot, akkor begubózik ezerrel, nehezen alkalmazkodik és fél a visszautasítástól, bizalmatlan a másik nemmel. Ideiglenesen nem baj, ha segítséget kér egy olyan Nőtől akiben megbízik, visszaadja az önbizalmát, esetleg még tanácsot is ad számára. Ez működhet, de azzal is egyet kell hogy értsek, hogy nem szerencsés ehhez hozzászokni,mert teljesen elveszik az intimitás az életéből.

40F

2017. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az a durva hogy multkor én például már olyan szinten voltam hogy felhívtam egy fizetőset. Szégyenlem mert egyébként nem tennék ilyet. 3x beszéltem vele mert nem tudtunk soha időpontot egyeztetni. Na a harmadik után azt mondtam ez egy jel, nem szabad elmennem fizetőshöz. Azóta nem is jut eszembe hogy elmenjek ilyen nőhöz.


Nem szánalmas egyébként. Saját példámból kiindulva lehet olyan szinten valaki hogy úgy érzi kell neki ez a dolog.

F34

2017. máj. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!