Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek annak mi az oka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek annak mi az oka, ha egyedül mászkálok, rám se néznek, viszont ha egy csinos nő jelenlétében járom az utcát, a nők mindig irigykedve megbámulnak? Harmincegypereff.

Figyelt kérdés

Az egyik felettesemet (egy igen csinos nő) fuvarozom heti egy alkalommal délelőtt, és bárhol, ahol megjelenünk, irigy női tekintetekbe ütközünk. Nem is én vettem észre, hogy néhányan villámokat szórtak a szemeikkel, hanem a főnöknőm, aki egyébként el van jegyezve, tehát nem a barátnőm.


Csupán ennyiből le lehet szűrni, hogy ki a magányos irigy csaj? Bár nem hinném, hogy irigyek, mert nem vagyok túl jóképű...


2015. júl. 6. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
papa tudod a helyzetet ha van csajod akkor jobban nyomulnak rád a csajok ha szingli vagy akkor le se tojnak! tudod a csajok mindig versengenek 1mással meg mindig elakarják szeretni a másik pasiját
2015. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
A főnököd szépségére irigyek
2015. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Ezt én is megfigyeltem már, ha egyedül vagyok általában le se szarnak, ha nővel, akkor meg néznek. Bolond népség.
2015. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
a logika alapja, hogyha egy gyönyörű nővel mászkálsz akkor biztos minőségi pasi lehetsz. Ha egyedül vagy akkor nem csinálod elég jól nekik.
2015. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bejön nekik a főnökasszonyod, 10ből 8 csaj csinálta csajjal és visszasírják a fagyisbödönt, ennyi a nagy talány.

Nem rád irányul a dolog, megnyugodhatsz!

2015. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szinte minden nő megnéz egy másik csinos nőt... nem téged, ne aggódj. Te csak egy kiegészítő vagy mellette amire rápillantanak esetleg.
2015. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5: Oké!


#6: Oké!


Ilyenkor megszaporodnak a leszbikusok, a rohadt életbe, véletlenül pont akkor, amikor a felettesemmel végigkajtatok a belvároson, úgy bizony dá. Ha én ezt előre tudom, nyitottam volna nekik egy leszbi bárt.

2015. júl. 6. 21:40
 8/8 anonim ***** válasza:
A nőelenes mentalitásod miatt minden tekintetet irigynek értelmezel az adott szituba. Ha egyedül egy sportkocsiba lettél volna ugyanezek a pillantások sóvárgóként csapódtak volna le a kis fejedben.
2015. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!