Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor veszik már észre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor veszik már észre a férfiak ezen az oldalon, hogy csak ők erőltetik az anyagiakat, hogy mekkora fizetés, milyen kocsi "elég", hogy csajod legyen?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 19:42
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Majd ha egy lány leírja, hogy neki mi a fontos ezek helyett, akkor le van szavazva és a többi 20 sikertelen féefi megmagyarázza, hogy az nem úgy van, ahogy a lány írta, ők már csak tudják (hiszen ezért nincs kapcsolatuk ugye...)
2017. máj. 17. 19:44
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
:D persze,persze,hát összejönni összejöhetsz vele de abban biztos lehetsz,hogy max néhány hónap és jönnek az elvárások.Ami nem lenne baj mert közösen lehet építkezni csak a csaj arra nem lesz hajlandó várni meg tenni érte hanem inkább addig balhézik míg belefáradsz az egészbe mert csodát nem tudsz tenni és elhagyot mert már gyomorideged lesz tőle,vagy ő hagy el mert jött egy jobb lehetőség és nem pazarolhatja az idejét egy "lúzerra"
2017. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2.: két éve vagyok együtt a barátommal, aki a szüleinél lakik, soha sem vártam, hogy bármit is kifizessen nekem, felesben szoktunk mindent állni és felváltva hívjuk meg egymást. De gondolom erre is lesz valami magyarázatod :)
2017. máj. 17. 19:52
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
Életem szerelme egy ügyvezető igazgató karjai között kötött ki. Lássuk be, nem sok esélyem volt.
2017. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%

Örülök nektek,azért 2 év alatt már léphettetek volna előrébb kettőt.Ti csak lavíroztok ezek szerint a semmiben különösebb elképzelés nélkül,így mondjuk tényleg nem is nagyon lehet min összebalhézni,nem vagytok kompromisszum kényszerben.


Mindenesetre tettél egy durván általánosító kijelentést amire hasonlóan durván általánosítva reagáltam.Az igazság kb. félúton lehet.( bár sajnos az én kapcsolataimra igazak az általam elmondottak)

2017. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5.: amíg tanulunk, nem tudunk saját kereset nélkül előrébb lépni.

Nem általánosítás, nézd meg az itteni kérdéseket, minden második erről szól

2017. máj. 17. 20:03
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Nekem az a kedvencem, hogy ha leírom, hogy igen, én elvárok egy korrekt fizut, stb. ÉS én is tudom ugyanezt nyújtani, tehát a közös cél érdekel, nem az, hogy lehúzzam, ugyanúgy picsognak, hogy Magyarországon nem lehet jól keresni. Ok. Tehát tökmindegy, a lényeg, hogy sírni lehessen.
2017. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

Igazából az a kérdés ki milyen nőt akar. Mert igen, vannak nők akiknek nagyon fontos a pénz, ház, kocsi stb. De tegyük hozzá amire van kereslet, arra kínálat is. Rengeteg pasi van akinek ez megfelel és anyagilag kiszolgálják ezeket a nőket (nekik elég annyi hogy a csaj fiatal és szép). Szóval ők sem különbek, ugyan olyan felszínesek. Ha ők nem így viselkednének akkor ezek a nők is más értékrendet képviselnének és fordítva. Tehát van ez a réteg. Tegyük hozzá ők vannak a mi társadalmukban a kevesebben! Mégis hajalmosak sokan belőlük kiindulni. Ennek egyik oka hogy ez a réteg szerepel főként a médiában, tehát őket látják a net/tv előtt ülve. Másik oka hogy ha valaki sikertelen egy területen (jelen esetben a csajozásban) akkor igyekszik valamire rá fogni, keresni egy hibást, mert nehéz beismerni magunknak ha valami nem megy. És nyilván olyan okot fog keresni amit negatívan lehet bemutatni. És gyártja belőle az általánosításokat.

Ilyenkor a látóköre beszűkül és már csak ezt hajlandó észre venni, nem képes meglátni hogy mennyi minden más is létezik ezen kívül. Vagyis mennyi rendes, kedves, intelligens, értékes lány. Akik ott ülnek mellette a metrón, vagy a suliban a szomszéd padban és nem mellesleg a munkahelyükön. És mennyi jól működő párkapcsolat van ahol megosztják a felek a költségeket. Erre gondolni sem akarnak mert abban pillanatban szembesülni kellene azzal hogy velük van a baj. 26/N

2017. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

Magyarországon, hány nő vár el egy lilaakácközi életet és hány férfi felel meg ennek. Szerintem egy hasonló kérdés nem lenne, ha a férfiak oldalára billenne a mérleg.

30/f

2017. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%

"amíg tanulunk, nem tudunk saját kereset nélkül előrébb lépni."

Ez szép és nagyszerű csak ez meg itt a felnőtt párkapcsolatok rovat :) Tudod kicsit megváltoznak a dolgok mikor már nem apu&anyu kft. a szponzor.

Előbb gyűjts a felnőtt létről tapasztalatot mielőtt véleményeznéd.


Látod így működnek a dolgok ahogy fentebb írja a hölgy,elvárása van az anyagiakkal.Amivel nincs is baj mert lehet.De látod ő is olyan szinten van,hogy van egy igénye és onnantól jöhet szóba bármi.Ezért mondom ideig-óráig fellángolás működhet de aztán a valóság úgyis bekopogtat hiszen csodát nem tud tenni az ember rövid idő alatt.

2017. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!