Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság ki tud megfelelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ki tud megfelelni azoknak a női elvárásoknak, hogy saját ház, vagy lakás, saját kocsi, magas fizetés?

Figyelt kérdés

Nem csoda hogy fiatal pasi, de még az idősebb korosztály is szerencsétlennek érzi magát.

Azt ok, hogy a nő, aki mindezeket kéri, semmit sem tud felmutatni, mert otthon él, de hogy ilyen elvárásai legyenek sok nőnek, az nem normális.

A mai fizetésekből hogy legyen valakinek fiatalon, de még középkorban is márkás autója, vagy saját lakása?

Nem túlzottak ezek az elvárások?

Meg a másik kedvencem, évente min egyszer el kell menni nyaralni, de lehetőleg tengerpartra, mert az a menő a csajok között, és lehet felrakni a képeket a fészre.

Miért lettek a mai lányok/nők ilyenek?

Mikor ők szinte semmit sem tudnak letenni az asztalra a kapcsolatban?



#káosz #zavarazerőben
2015. jún. 9. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
73%
Használd a keresőt! Tucatjával rakják fel az ilyen sírós kérdéseket.
2015. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
34%
mert elszállt a maradék agyuk! de várj jönnek mindjárt hogy a barátom szegény még is szeretem hazug duma! jó lenne a nők felébrednének az álom világukból! nem nyugat európában vagyunk
2015. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
23%

"saját ház, vagy lakás, saját kocsi"

30-40 év körül elvárás ez, ahogy én tapasztaltam.

2015. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
87%

A sokadik ugyanilyen kerdes. A kereslet-kinalat viszony itt is mint mindenhol ervenyes. Majd ha nem teljesulnek az elvarasaik (vagy ha azoknak akiknel ez megvan ok nem eleg jok) akkor alabb adjak.


Amugyis, csak annyira tulzottak mint a masik oldal elvarasai, vagyis hogy a no legyen fiatal, karcsu, joalaku, ne legyen rajta egy csepp felesleg se, de azert melle az legyen jo nagy, stb stb.

Na azoknak a noknek akik ezeknek a kriteriumoknak mind megfelelnek, azoknak vannak ilyen elvarasai, csak tudod az a helyzet, hogy nekik lehetnek is, mivel talalnak ilyeneket.

2015. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
33%
persze persze akkor én halucinálok vagy nem tudom én 20 éves vagyok de 10 ből 10 nő elvárja ezeket csak azt nem tudják mérlegelni hogy hol is élünk! a legtöbb 30 éves haverom az szüleivel él mert miből költözzön el? meg a média kimosta a nők agyát ma már az ciki ha anyukddal laksz régen nem volt az mert élt a családiasság fogalma
2015. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
73%

Kinek ez az elvárása?

Nekem annyi az elvárásom, hogy nem fogok eltartani egy nagyra nőtt csecsemőt, ha ő lusta dolgozni, és ciki neki a kulimunka, ha adott esetben nincs más.

2015. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 A kérdező kommentje:

Jól mondod pappka, mindjárt jönnek a női nem aranypéldányai, hogy áhh dehogy!

Mi nem ilyenek vagyunk.

De élőben mi van?

Ezek a kérdések jönk elő, és általában olyan lányoktól, akik otthon élnek, és este a szüleikkel nézik a barátok közt című népszerű kultsorozatot:)

2015. jún. 9. 14:25
 8/77 A kérdező kommentje:
Úgy látom be is köszöntek már:)
2015. jún. 9. 14:26
 9/77 anonim ***** válasza:
56%
Arról nem tehetünk, hogy te ilyeneket fogsz ki.
2015. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
37%
jó legyenek ezek a kritériumok de a nő mit ad? semmit csak szeretnek bele ülni a jóba
2015. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!