Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nok, akiknek tobb eves komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, akiknek tobb eves komoly parkapcsolata van, ti is zavarba jottok Férfiak társaságában, nem vagytok kisse zarkozottak feléjük?

Figyelt kérdés
Olyan mintha elfelejtettem volna, hogyan kell férfiakkal zavarbajoves nelkul beszélgetni, ez normalis?
2017. máj. 17. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nekem mindig férfi barátjaim voltak.
2017. máj. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Nekem 1 éves kapcsolatom van, de sokkal jobban odafigyelek arra, hogy hogyan kommunikálok a férfiakkal. Egyesek még azt is bátorításnak veszik, ha rájuk mosolygok, ezért igyekszem nagyon semlegesen viszonyulni hozzájuk, mert utána meg megy a sértődés, hogy állítólag kikezdtem velük, szóval mit hazudozom, hogy van barátom. Szánalmasak az effélék.


Zavarba nem jövök, de idegen férfiakkal (vagy akik nem tudják, hogy van barátom), azokkal tartózkodóbb vagyok a fent ismertetett félreértések elkerülése miatt.

2017. máj. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyáltalán miért lennék?


14 éve vagyunk házasok. Azok a férfiak, akikkel találkozok napi szinten, tudják, hogy házas vagyok, ismerik a férjemet is, engem is. Eszükbe nem jut, hogy azért vagyok kedves, mert akarok valamit.

Kollégák, barátok, a buszsofőr, az orvosunk, rokonok. Ezek azok a férfiak, akikkel egy átlagos napon beszélek.

Vadidegenekkel pedig zárkózott vagyok, nemtől függetlenül. Nem szeretem, ha buszon, boltban vagy bárhol máshol random jópofizni kezd valaki.


Felnőtt emberek vagyunk. Nem fogok azon kattogni, hogy vajon melyik kolléga akar megdugni, ha kicsit mosolygok. Ez az ő problémája, nem az enyém.

A férjem tudja, hogy bízhat bennem, nem fog kínpadra vonni, ha látja, hogy más férfi hozzám szólt. Azért nem leszek senkivel mogorva, hogy "ügyeljek a látszatra".

2017. máj. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem jövök zavarba. Azért van a karikagyűrű az ujjamon, hogy ne kelljen magyarázkodnom. Mindenkivel kedves, mosolygós vagyok, mindig is ilyen voltam. Kétértelmű utalásokat tenni, évődni meg alapból nem szoktam, sem ölelkezni, puszilkodni. Még nőkkel sem.


Még soha senki sem értett félre semmit.

2017. máj. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11 éve vagyok a férjemmel. Nem, nem vagyok zavarban, és szívesen beszélgetek férfiakkal, nőkkel, időssel, fiatallal, ismerőssel, ismeretlennel, magyarul, németül, angolul. Eddig sosem volt ebből problémám.
2017. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi 6 eve vagyunk egyutt, de nem jovok zavarba mas ferfiaktol. sok ferfi baratom van, akiket gyerekkorom ota ismerek es a legtobb kollegam is ferfi. Ugyh hozza vagyok szokva a ferfi tarsasaghoz. De mivel abszolut semlegesek szamomra es nem ferfikent tekintek rajuk, igy nem jovok zavarba.
2017. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ket eves kapcsolatom van es nem jovok zavarba ferfiak elott, sot, sokkal lazabb tudok lenni veluk.
2017. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan mitől lennék zavarban? Számomra mindig is természetes volt a férfiak társasága, sok férfihaverom van és van két barátom is, ezek nyilván nem szűntek meg attól, hogy férjhez mentem, sőt, még bővült is a haveri köröm a férjem baráti társaságával. Közvetlen, barátságos embernek tartom magam és teljesen mindegy, hogy férfival vagy nővel beszélgetek, emberek mind, nincs különbség.
2017. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!