Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért előítéletesek azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért előítéletesek azzal, akinek közel 30hoz még nem volt komoly párkapcsolata?

Figyelt kérdés

27 évesen még nem volt komoly párkapcsolatom sajnos.


És a mai egyik kérdésemnél is megkaptam, hogy azért van, mert defektes vagyok stb.


De abba senki sem gondol bele, hogy míg azok a lányok akik max fél év - egy évet voltak szinglik, mellettük mindig volt valaki, akire támaszkodhattak + kevés idejük maradt jellemfejlődésre, arra hogy kicsit magukba nézzenek.


Nekem erre volt időm. Minden problémát egyedül kellett végig csinálnom, soha senki nem támogatott. Így erősödtem meg.


Mégis engem szólnak le, amiért nem volt még komoly párkapcsolatom.


Miért nem jut sokuknak az eszébe, hogy pont ezért pl. sosem leszek kapcsolatfüggő, és hogy egyedül is kiválóan tudok boldogulni az életben?

Miért az jön le nekik, hogy defektes vagyok és gyengébb, mint ők?


2016. febr. 18. 17:41
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
45%
mert ez gáz. nem hiszem el hogy 30 év alatt nem sikerült egy komoly kapcsolatot összehoznod, ha nem vagy defektes.
2016. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:

Mert párkapcsolat mellett szerinted nem lehet jellemfejlődni?

Nem biztos, hogy defektes vagy, de ha 27 év alatt akartál volna kapcsolatot, de nem jött össze, annak valami oka csak van.

2016. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

persze, hogy van oka.


de az nem ehhez a kérdéshez tartozik.

2016. febr. 18. 17:54
 4/54 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy elég jóképű/magas.
2016. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

pontosan tudják a lányok.


csak nem illik leírni, és nem is írják le ;)

2016. febr. 18. 17:55
 6/54 anonim ***** válasza:
ha van oka, akkor tudod, h h oldd meg, nem?
2016. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

1: ez kb. olyan lenne mintha én azt mondanám, hogy aki nem keres netto 250-et az életképtelen söpredék.


igazam van? :)


na látod... kicsit gondolkozz mielőtt kijelentesz valamit.

2016. febr. 18. 17:58
 8/54 A kérdező kommentje:
6os: plasztikai műtét után sem biztos hogy tetszenék a lányoknak. meg az se biztos hogy tudnak faragni belőlem olyan pasit.
2016. febr. 18. 17:58
 9/54 anonim ***** válasza:
64%
A sajat szintedrol valogatsz?
2016. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 Zeusz89 ***** válasza:

Én 26 éves férfi vagyok és ugyan ez a helyzet nálam is!

napi szinten b...sztatnak, hogy miért nem volt-nincs még senkim!

A helyzetünk komám ugyan az mint ahogy mi érzünk a 30 fölüli nőknél!

tartanak tőlünk.

az jár az eszükbe, hogy beteg perverzek vagyunk, biztos van gyerekünk akit nem akarnak koloncnak, vagy ami rosszabb b..zik vagyunk!

meg sem fordul a fejükben, hogy így akartuk, vagy így alakult valami miatt.

Én ha egy nőtől kapom az ominózus kérdést( mert bízz csak nőtől kapjuk. a haverok nem kérdeznek csak hülye tanácsokat igyekeznek adni, szerintük hogyan is kéne becsajoznom) miszerint

" hogy-hogy még nem volt barátnőd?" lerázom őket ezzel a kérdéssel:

esetleg Egy önként jelentkezővel van dolgom?

mire Ő:

Jaj dehogy is! ne értsd félre!

Mire én:

Na pont ezért!

Az életbe többé nem nyaggat a kérdéssel.

De ez is csak Zeusz véleménye!

2016. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!