Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ha tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha tetszik nektek egy nő, mik lehetnek azok a tényezők, ami miatt nem kezdeményeztek náluk?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok le minden olyan tényezőt, körülményt, ami csak szóba jöhet. Köszönöm szépen! :)
2017. máj. 18. 14:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kérdésben elírtam *nála
2017. máj. 18. 14:45
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz hülyének, de a párom;-)...
2017. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Írd be a keresőbe ugyanezt a kérdést. Minden nap felteszi valaki.


Ha tetszik egy férfi mik azok a tényezők, ami miatt nem rohansz oda és vallasz neki szerelmet?

2017. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha nem szeretnél válaszolni, semmi gond, de hagyjuk hátha valaki igen. Én férfiak válaszát várom! :)
2017. máj. 18. 14:59
 5/16 anonim ***** válasza:

Az első ami mindig eszembe jut:

"Ugyan mit akarhatna egy olyan nő/lány mint Ő, egy olyan fickótól mint én."


A másik ok, hogy elég nyuszi vagyok, és nem igen tudok társalogni a hölgyekkel. :(

2017. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az előnytelen külsőm és ugye az emiatt kialakult önbizalom hiány.
2017. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem értetted a kérdésem lényegét, ugye?

Szerinted miért kérdeztem meg? :) Saját magad fogod megválaszolni a kérdésed, ha válaszolsz az enyémre.

2017. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem látom a közös szimpátiát (nincs mosoly, szemezés).
2017. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Megóvom magam egy csúnya pofáraeséstől.
2017. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ö parkapcsolatban van.

Olyan helyen vagyok, ahova tudom, hogy nagyon ritkan jönnek csak vissza (habar ez helyzet es hangulatfüggö).

Amikor eppen futok/sportolok es nem lihegve, testszagosan szeretnem leszolitani. (max. mosoly es kacsintas)

Amikor olyan barat vagy baratok tarsasagaban vagyok, akikel ritkabban tudok csak talalkozni es akik tarsalogni szeretnenek velem, nem pedig csak ugy lazan bulizni (ez esetben rendben lenne).

A lany munkatars vagy ügyfel. Ezt csak akkor lepnem meg, ha annyira nagyon vonzodom hozza, hogy hajlando lennek munkahelyet valtani, ha kapcsolatunk bonyodalmakhoz vezetne.

2017. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!