Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogyan kezdeményezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan kezdeményeztek egy fiúnál? Vagy hogyan hívjátok fel magatokra a figyelmet?

Figyelt kérdés

Sajnos még nem volt komolyabb párkapcsolatom. Tetszeni mindig tetszett valaki, de sajnos ennél tovább nem jutottam. Hogyan kell szóbaelegyedni a kiszemelt fiúval vagy hogyan hívjam fel magamra a figyelmet?

Előre is köszönöm :)

18/L



2017. ápr. 9. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Sorry hogy nem lányként belekontárkodok:

pl. egy "szia, szeretnélek megismerni, van kedved beszélgetni?" kezdésnek bőven elég, onnantól a legtöbb fiú úgyis átveszi a kezdeményezést.

2017. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem most aktualis (23/L), szerintem a fiuknak kellene ezt megvalaszolniuk
2017. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2017. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok. Nálam a mosolyogva szemezés elég egyértelmű jel. Ebből tudom, hogy

1. bejövök neki szóval nem barátkozni akar

2. azt várja, hogy kapcsolatot teremtsek vele, elkezdjek ismerkedni.


Egyszerűen megfogalmazva, mosolygás és szemezés egyenlő azzal, hogy "bejössz nekem és szabad a pálya!"

2017. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én párom kitette a melleit. A többi már ment magától.
2017. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szemezés aztán mosoly ahogy írták. Ha nem lép akkor lépj te mivel ez itt a 21. század. Ja és az ismerkedés alapjaihoz tartozik ,hogy nem úgy mész oda valakihez, hogy "Szia teccő ismerkedünk?" hanem tök normálisan "semleges" témáról kezdesz el beszélgetni és azt göngyölíted tovább amíg nem lesz egy jó közös pont vagy téma. Legalábbis szerintem. Nem kell egyből kijátszani a lapokat ahogy itt írta már valaki. Én nagyon ledöbbennék ha úgy jönne oda hozzám egy lány, hogy "szia tetszel ismerkedünk?" jöttek már oda de így még nem :D Szóval ezt NE tedd ha jót akarsz.
2017. ápr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne egy lány kezdeményezzen.

Ha mindenképp nagyon nagyon tetszik valaki, akkor se menj oda hozzá, maximum jeleket küldj neki egy mosollyal, szemezéssel, és ha érteni akarja akkor fogja. Ha nem akarja érteni, valószínűleg azért, mert van barátnője, vagy nem jössz be neki.

Ezzel elkerülheted a kellemetlen „szia, tetszel, járunk” szituációkat. Hajrá!

20/L (több mint 4 éve kapcsolatban).

2017. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!