Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen személyiséggel, viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen személyiséggel, viselkedéssel nem talál egy csinos lány magának társat alacsony igények mellett?

Figyelt kérdés
Ismerek egy csinos lány és nem tudom mi lehet a baja, de 5 éve csak keresi a társát de semmi, volt hogy ocsmány igénytelen kövér férfival összejött de az is 3 hónap után ott hagyta... Nem tudom rájönni milyen lehet az a személyiség ami ennyire sikertelené teszi az ismerkedést.
2017. máj. 18. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Randizz vele, és megtudod.


Ismertem pár olyan lányt, aki csinos volt, és kedves, nekem is bejöttek, szeretem ezt a stílust, így randiztam vele, majd pár randi után kiderült, hogy ez nem fog működni.


Az egyikük konkrétan egy igazi házisárkány volt, a másikuk pedig olyan, hogy úgy hagyta, hogy megtörténjenek vele a dolgok. Ha kerestem randiztunk, ha nem, akkor nem, látszott, hogy az egész nem fontos neki, elvolt a konkrét kis világában, nem nagyon volt szüksége másra, de nemet sem mondott, ha próbálkozott nála valaki

2017. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eeelmeebaaajosss
2017. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a személyiségével van baj, egyszerűen túl szép nő lehet, és a pasik nem hiszik el, hogy megfelelhetnek neki. Mondhatni, tipikus, de egyben érthető is.
2017. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen nőtípust nem bírnak a pasik. A panaszkodósat, akinek világfájdalma van.


A hűtleneknek ott a cuckoldra izguló pasi, a pénzéheseknek a pénzes pasik, a dologzni nem akaróknak az eltartók. Egy rakás papucs van, aki bírja az ellenőrizgetést és a szóbeli vagy fizikai erőszakot.


Viszont nincs olyan jólelkű mártír pasi, aki kibírná a folytonos nyavajgást és szomorúságot.

2017. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Tippeim:


- Ha minden második szava káromkodás

- Sértő, bunkó megnyílváulásai vannak csak

- Önmagát mindenki más felett álló "hercegnőnek" gondolja

- Beteges féltékenykedés (az a fajta amikor már 1 mondat után szexet, vagy titkos viszonyt vízionál a pénztárosnővel)

- Cigány életmód (fehérként is lehet ezt követni)

- Őrjöng mindenen, idegbajos, verekedős

- Sheldon Cooper módon rigolyás

- Elkötelezett pártaktivista (mindegy melyik párt)

- Alkoholista vagy drogos

- "Boltkóros" (valódi betegség)

- Gusztustalan mánia vagy fétis pl. csótányokat is szeretne szexuális életébe vinni vagy hasonlók.

2017. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már majdnem megijedtem, hogy nem írod ki ma is ezt a kérdést...
2017. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-Borderline szindromás

-skizofrén vagy egyéb pszichiátriai gondok

-minden szava valami trágár

-kb. semmi szókincse

-úgy egészében buta,mint a segg

-olyan rossz indulatú,hogy egy diktátor veszett el benne,csak más nemi szervekkel született,így nem jött össze a dolog

-súlyos pszichés problémák

-súlyos önbizalomhiány

-lusta,mint a tetű(nem akar se dolgozni,se háztartás vinni,elvárja,hogy el is tartsák és a pasi vigye helyette a háztartást teljes munkaidő mellett)

-golddigger(az ilyeneket hamar lekoccoltatják)



Valahogy ezeknek a kombinációját tudom elképzelni.

2017. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!