Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony pasik! Nektek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony pasik! Nektek volt már valaha is barátnőtök vagy még sosem kellettetek egy lánynak sem? Milyen alkatúak vagyok az alacsonyságotok mellett?

Figyelt kérdés
Kutatások igazolják, hogy az alacsony férfiak az élet minden területén hátrányban vannak. Köztudott az is, hogy a nők mindig is a magas pasikra buktak és állítólag sok alacsony pasit csal meg a barátnője egy magasabb alfahímmel.

2012. dec. 12. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Hát án nem vagyok pasi,de a barátom 166 cm magam (azaz egy magas felem)

25 éves...én vagyok a 8-dik kapcsolata és egyéjszakások is voltak...úgyhogy ez nem feltétlen igaz.


A kutatásokra rátérve, én olvastam olyat is, hogy pl az alacsony pasik sokkal eredményesebbek sokszor (főleg ami a munkát illeti) pont azért mert alacsonyak és kompenzálni akarnak valakivel. Nagyobb bennük a kitartás,határozottabbak,könyörtelenebbek,nem adják fel.


Nyilván ez sem mindenkire igaz,de ebben is látok igazságot.

2012. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
ismerek egy srácot nagyon mini és minden csaj rá bukik nm tudom h csinálja xD mondjuk helyes a pofija :) de annyira egy egoista, van ám önbizalma rendesen, részben ezért is buknak rá szerintem xd
2012. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
ez nem igaz amit írsz, harckocsizóm, autóversenyző stb mindenhol előny ha alacsonyabb vagy.
2012. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
A gyakorikérdések.hu nem azért "gyakori kérdések", mert egy kérdést minél többször kell feltenni!
2012. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket a kutatásokat ugye alacsony férfiak készítették ? Egyébként mutassál már nekem egy ilyen statisztikát, ami ezzel foglalkozik.
2012. dec. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vannak alacsony lányok
2013. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mennyire alacsony?

Ha 165 körüli, akkor a 165 alatti lányoknál még mindig sok esélye van, meg vannak akiket nem érdekel egy kis különbség és összejönnek náluk alacsonyabb férfival.:)

Ha pl.155cm, akkor már nehezebb párt találni.

2018. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!