Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha luzer vagyok az ismerkedésb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha luzer vagyok az ismerkedésban azon miért nem tudok változtatni? Ha van lehetőségem ismerkedni mindig elcseszem! Hány év után kell fel adni hogy lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
kb 75 évig próbálkozz, utána feladhatod.
2017. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minél előbb feladod, annál jobban jársz. Csinálhatsz karriert, utazhatsz, elhetsz a hobbidnak stb. A huszas éveimet mind elcs... Sztem azzal, hogy próbáltam kapcsolatot találni... Most jövök rá, hogy mennyi mindent kihagytam emiatt...
2017. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Micsoda válaszok. :-)
2017. máj. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked egyetlen bajod az, hogy lusta vagy magad művelni elméletileg is a csajozást illetően + rossz emberekkel vagy körülvéve, akik nem támasszák alá egy-egy jó szóval sem az önbizalmadat, ezen kell változtatni.

Beteszek egy pár hasznos linket:

[link]


[link]


[link]


Javaslat: hétköznapi nőkkel ismerkedj, szinte csak azokkal, akik farmerben és pólóban járnak, nem full sminkben egész nap. Ők sokkal értékesebbek egy kapcsolatban, mint olcsó gondolkodású, iskolázatlan, plázatöltelék társaik.

2017. máj. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!