Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt más huszonéves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más huszonéves férfi aki sikertelen csajozás terén, de változtatni szeretne?

Figyelt kérdés
24F
2017. márc. 24. 22:50
 1/8 A kérdező kommentje:
privátban is lehet írni
2017. márc. 24. 22:58
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

bla bla bla...

és van itt olyan aki sikertelen az egész élet terén de változtatni szeretne mégse képes rá mert egy csicska szar nyomorék selejt utolsó tróger szarrágó hányásdarab?

2017. márc. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja bocs nincs, ekkora szar mint én nincs még egy. inkább adjatok tanácsokat hogyan öljem meg magam.
2017. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rengetegen vannak. Pontosan mire vonatkozik a kérdés?
2017. márc. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Változás folyamatban, szüzesség már egy ideje elveszítve, mi a kérdés? :) 29/F
2017. márc. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy aki huszonévesen is sikertelen, az nem akar változtatni, mert szereti azt, amilyen, és elvárná, hogy mások is szeressék randa ruhákban randa hajjal randa testtel.
2017. márc. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha sikertelenségnek számít az, hogy tudatosan nem akartam kapcsolatot, akkor én is itt vagyok, és nemsokára változás is lesz ebben. Nem vagyok reménytelen eset, könnyen tudok barátkozni lányokkal, egyszerűen csak mint nő nem érdekeltek.
2017. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Effektíve mindenki jön a külsővel, nem sztárolom magam nagyon alá de fölé se, tök átlagos arcom van, ugyan nem oldalt felnyírt páva vagyok de azért próbálok szolid lenni és adni magamra.

ruháimat illetően szerintem még versenyezni is lehetne a minőséget és a mennyiséget illetően.

Egyediségem is van, legnagyobb problémám nekem azzal van, hogy annyira bátortalan vagyok, hogy kezdeményezzek, hogy jó hogy nem szakad össze a világ!

2017. márc. 25. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!