Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Sovány vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Sovány vagy kövér lányt választanátok inkább?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy csak és kizárólag külső alapján kellene választani.

40-50 kg-os sovány nőt vagy 80-90 kg-os kövér lányt választanátok inkább?


2017. máj. 19. 10:47
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze ez nem volt egy reprezentatív felmérés, de annyit leszűrtem belőle, hogy mindenki mást szeret, de ez a jó!

Halál unalom lenne az élet, ha mindenki egyforma lenne! :)

Amúgy én egy 168cm magas, 90kg-s 30 éves egyedülálló anyuka vagyok, de nem keresek társat. Csak annyi sovány plázacicával van tele a világ. Én már kezdtem azt hinni, hogy csak az ilyen lányoknak/nőknek lehet sikerük, de úgy látom nem feltétlenül ;)

2017. máj. 19. 21:27
 22/32 anonim ***** válasza:
Sovány.
2017. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Mivel nekem alapból nincs olyan, hogy túl vékony, így én a soványt választanám. A telt/kövér alak sosem vonzott
2017. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

"Magasságtól függően 40-65 kilóig egészséges, sőt ez a súly tartomány kívánatos, jó formákkal rendelkező, nem kilátszó bordájú nőket jelent." => Bocs... de ha én vagyok 65 kg (jelenleg pontosan 64.7), akkor még jó vagyok (lehetek), de ha hízok 1 kg-ot, akkor már túlsúlyos, taszító nő válik belőlem?

(Magas sem vagyok, de bőven az általad belőtt súlytartományban voltam 54 kg-osan, az összes bordám látszott + a medencecsontom. De úgysem voltam az a kis filigrán alkat, hanem szélesebb, csontosabb.)

2017. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

#21 Mivel 50 kilót soványnak tituláltàl, biztos voltam benne, hogy te vagy a teltebb... :) mindennemű bántás nélkül, itt a fórumon a túlsúlyos hölgyek szokták a normál alkatú társaikat soványnak meg csontkollekciónak nevezni.

(menyasszonyom 48 kiló, és kb ilyen alakja van, sőt a hasa nem is ennyire lapos: [link]

Mindenesetre a megállapításod helyes, a vékonyabb, és a teltebb alakú nők sem esélytelenek, minkét verziónak megvan a maga rajongótábora. ;)

2017. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Új teló, még szokom :'D Itt a jó link:

[link]

2017. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Inkább egy törékeny 40 kilós, mint egy 90 nagydarab.
2017. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan egy olyan kérdés, amit ennyiből nem lehet eldönteni. Ha 170 centis magasságot feltételezünk, a 40 kiló brutálisan kevés. Exem 165 centihez volt 45 kiló, és rohadt soványnak tűnt. Egy 5 centivel magasabb, de 5 kilóval kevesebb lány már taszítóan sovány lehet. Persze, itt is sok minden múlik az összhatáson. Ugyanez a helyzet a másik véglettel is. Ismerek 96 kilós csajt (175 cm), és nem kissé szexi. De olyat is, aki nyolcvanakárhány kiló, de egyszerűen taszító.

Egyébként az sem mindegy, hogy most a 40-et és a 90-et állítjuk párba, vagy az 50-et és a 80-at? Stb. Ha egy 40 és egy 80 kilós között kéne választani, akkor utóbbit választanám. Ha egy 50 és 90 között, akkor az 50-et. Persze ha kizárólag ez alapján kéne dönteni, és semmi mást nem tudok róla.

2017. jún. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
170cm-hez a 40 nagyon kevés. Olyan szinten alultáplált hogy az életével játszik konkrétan. Biztos nem kéne. De a 90 meg rohadt sok. Egyiket se választanám, egyik sem vonzó! Ha pisztolyt szegeznének a fejemhez akkor sem tudnám melyik a jobb. De lehet akkor a kövéret választom és durva diétára meg edzésre fogom. A vékonyat visszahozni a halálból talán keményebb dió lenne mint lefogyasztani a másikat.
2017. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Az 50 kilósat. Ő ugyanis a legtöbb esetben max. megasszonyosodik, de aki eleve 90-ről indul, abból általában biza búvárruha lesz.
2017. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!